Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt aki elégedett magával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki elégedett magával?

Figyelt kérdés
Egy kis közvélemény kutatás! Úgy vettem észre, az oldalt már gyakori panaszkodás oldalának is lehetne hívni, annyi baja van mindenkinek! A kérdés főleg férfiaknak szól, de nők is válaszolhatnak: van-e itt még olyan aki hozzám hasonló, nem panaszkodik, hanem elégedett az életével, a testével, jól megy neki a csajozás, szociális és ha valami nem megy neki, akkor tanul és fejlődik, ahelyett hogy panaszkodna mint egy kisfiú? Keresem a hozzám hasonló pozitív, tenni képes férfiakat/nőket :)
2021. ápr. 12. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A saját életemmel nekem alapjában véve nem lenne semmi bajom.

Én a világ miatt vagyok depressziós.

2021. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Nem jó 1-es. A világ állítólag olyan, amilyen szemüveget vettél fel. Szal, vmi benned nem okés. Gondold át. Sztem van vmi benne.
2021. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
1# Az élet szééép csak te viláág vagy beteeg
2021. ápr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

2

Hát nem hinném.

Tudod most is mennyi embert kínoznak éppen embertársaik?

Emberkereskedelem, stb. hm?

2021. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem 1/4. De... nem találok szavakat.. de, a te világod talán nem érinti. Muszáj minden terhet magadra venni?
2021. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem ezzel kapcsolatban az a véleményem, hogy azokat a dolgokat, amikre nincs ráhatásod, el kell engedni. A világ sem lenne depressziós miattam
2021. ápr. 12. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:
8%

Na ez egy jó meglátás Kérdező!

De, mégis az ilyen mélyen érző emberek szüntethetik meg a rosszat. Nem szabad hagyni a gonoszt garázdálkodni.

2/5.

2021. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok örök panaszkodó, sok dolgot élvezek. Van szociális életem, bár mostanában egyre kevesebb. (Covid, meló és mellette egyetem. Eléggé leszív.) A csajozás közepesen megy. Van, aki összejön és van, aki nem. Szerencsére, most szex is van.


Ettől függetlenül, bőven lenne miért panaszkodnom. Rengeteget melóztam magamon, magamért, de egyszerűen mindenben én húztam a rövidebbet. Mintha el lennék átkozva.


Szóval, nem tudom, hogy melyik kategóriába sorolnál és azt sem, hogy miért keresel embereket. :D

2021. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ettől függetlenül szeretnék fejlődni.
2021. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én jól elvagyok a bőrömben. Kövér vagyok, egyedül vagyok évek óta,de sokkal jobb a közérzetem mióta végleg kiléptem a húspiacos körforgásból. És eszem ágában sincs változtatni ezen. Az egyedüllét minden előnyét maximálisan kiélvezem. Nem is értem minek akartam kapcsolatban lenni anno. Most látom igazán, hogy mennyi nyűggel, hátránnyal járt.
2021. ápr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!