Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kiigazodni rajta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kiigazodni rajta. Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel régebben barátok voltunk. Kb. fél éve már nem vagyunk jobban, azóta neki új baráti társasága lett. Ekkor kezdtem rájönni, hogy nekem tetszik ez a fiú, azt hittem, hogy semmi esélyem nincs nála. A nyáron volt egy kirándulás, ahol ő is ott volt. Egész végig beszélgetünk, tök jól elvoltunk meg minden, sokszor meg is simogatott. Azóta eltelt kb 1 hónap, és nem történt semmi.. ez mit jelent?
2010. aug. 21. 14:30
 1/3 anonim válasza:

Ha lány vagy akkor azt, hogy kedvel téged.

Ha fiú vagy, akkor azt jelenti, hogy jelentkezz apádnál egy tarkónlövésre.

2010. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha már 1 hónapja nem történt semmi akkor csak kicsit flörtölt veled a táborba írj rá msn-n hivd el valahova és beszéljétek meg
2010. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Leila3 ***** válasza:
Valószínűleg keresett már volna téged ez a fiú,ha komolyat akarnak tőled, hisz azért már eltelt egy hónap,bármikor jelentkezhetett volna nálad,de azért ne add még fel,ha nem akarod.
2010. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!