Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vicces lenne feltörni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vicces lenne feltörni egy prosti imél postafiókját?

Figyelt kérdés
pl egyszer összevesztem egy lánnyal, és feltett képeket privát albumokra, hogy csak az ismerösei láthassák.legkönyebb módot választottam, kitaláltam egy ismerösének az imél postafiokjához tartozo jelszót, onnan már meglett az iwiw jelszava, és meg tudtam nézni a képeket.mindez olyan 1 órát vett igénybe.prostiknál kicsit nehezebb lenne, mert náluk is, csak ugy mint a cigányoknál nincs beállitva jelszóemlékeztetö, meg semmi ilyesmi.mindenesetre jo lenne elolvasni a leveleiket, hogy kicsit képbe legyek, mire kell odafigyelni egy prostinál, ugyanis nekem már esélyes, hogy hozzá kell fordulnom.
2010. aug. 21. 15:58
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
miért szorulsz rá?
2010. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
nem tudok csajozni, és sajnos már csak nagyon nehezen tudnék belejönni.
2010. aug. 21. 16:01
 3/43 anonim válasza:
add meg nekem is a címet:D
2010. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
hjaj én még most csak keresgetek, hogy melyik prostinál van jelszóemléeztetö, hogy el tudjak indulni, de nem nagyon találok.
2010. aug. 21. 16:04
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Tudsz te csajozni, csak nem tudsz róla. Ne vágd tönkre az életed a hülye rib@ncokkal.
2010. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
21 évesen már rá kellett volna jönnöm, meg egyébként is, azok tudnak csajozni, akik a lányoknak is tetszenek, és ez utobbi dolog ott köt ki, hogy a lányok is megmutatják érdeklödésüket.
2010. aug. 21. 16:07
 7/43 anonim ***** válasza:

Hülyeség amit mondasz, hogy azok tudnak csajozni akik a lányoknak is tetszenek...ez nagyon nem így van. Ha nem tetszel a lányoknak de jó a kiállásod, kisugárzásod, vagy a dumád az is nyert ügy:)

L19

2010. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
de ha nagyon tetszek külsöre, de roohaddék vagyok, akkor is birni fognak.viszont, ha nem vagyok elég kedves, de elég szép sem, és elég nagy sem, akkor szüzen halok.
2010. aug. 21. 16:13
 9/43 anonim ***** válasza:

Mivel a világon több nő van mint férfi, minden férfinak jut nő, de nem minden nőnek jut férfi. Ehhez mit szólsz?

Elég bután gondolkozol és állsz hozzá a dolgokhoz.

L19

2010. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Ja és miért gondolod hogy nem vagy elég kedves?
2010. aug. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!