Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézik le azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat a nőket, akik gazdag pasit akarnak?

Figyelt kérdés

Nem férfi társainkat akarom megbántani, félre ne értsetek. Minden tiszteletem azoké a férfiaké, akik rendesen bánnak a feleségükkel, gyerekükkel! Nem hagyják őket cserben.

DE!

Mennyi elvált nő van, akit elhagyott a pasi, csak a nőre maradt az egész gyereknevelés, a pénzkeresés, a férfi elviszi a gyerekeket hetente egyszer egy programra. Hát hű de nagy munkát rak bele a gyereknevelésbe. Az anyagiakról nem is beszélve. A férfi egy másik nővel kezdi újra életét. És nagyon sok házasság megromlik, elválnak, vagy csupán élnek egymás mellett és veszekednek.

Ezek után még a nőket kritizálják, hogyha egy gazdagabb pasit választanak, mekkora egy pénzéhes r.banc, csak azért mert egy biztos jövőt akar magának. Egy pénzes férfinél nem fordulhat elő, hogy kevés gyerektartást fizet, és ameddig együtt vannak, és a nő dolgozik, addig szépen teszi féle a pénzét, hogy ha elválnak, akkor is jó életkörülményeket tudjon biztosítani a gyerekeinek és magának is.



2021. ápr. 14. 15:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És én se olyan életre gondolok, hogy luxusautó, 8 szobás ház nagy kerttel medencével, luxusutazások évente 3szor. ,,Csak” egy olyan életre, amiben biztonságot tudnék nyújtani a családomnak és spórolással minden egyenletesen haladna.
2021. ápr. 14. 15:11
 2/17 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Nem tudom, valamiért manapság erény lett semmirekellő pasikkal randizni, mert akkor valóban a "személyiségét" szereti a nő.


Nem tudom, hogy várjuk el, hogy a nő adjon magára, legyen házias, legyen gondoskodó típus és akkor még a pasiját is pénzelje??? Lol.


Ha valaki nagyon ragaszkodik a női nemi szerepekhez, akkor ragaszkodjon ahhoz is, hogy mindehhez az kell, hogy a férje eltartsa.


Mindezek mellett meg szerintem mindenkinek szíve joga azt elvárni, amit nem szégyell, legyen az nagy mell, szőke haj, nagy farok, vastag pénztárca, zöld szem vagy egy bizonyos típusú kocsi. Egészségére, szerintem ezzel senkinek nem árt az ember, sőt, nem pazarolja mások idejét.


De ami miatt lehúzzák az ilyen nőket, azok

a: azok a pasik, akik nem gazdagok, de magas igényű (piperkőc, csinos, dekoratív) nőt akarnak maguknak, mert az azér jólenne.

b: más nők, akik azt hiszik, morálisan felsőbbrendűek, mert köszködnek egy csóró pasi mellett.


Disclaimernek kiteszem, mert itt mindenki fog minden szón is lovagolni, hogy nem csak ez a két típus létezik, hogy csóró pasi meg gazdag pasi, nem csak boldogtalan nő létezik csóró pasi mellett, és sokszor a gazdag pasira szálló nők is elég nyomorultak az elvárásaiktól függetlenül.


Én randiztam olyan pasival, aki minden hó végére elverte a pénzét vagy épp nem is volt neki sok már az elején se, míg nekem meg igen, de hát semmi erényt nem volt benne, az biztos, valahogy nekem kicsit több igényem volt, mint az otthon dekkolás vagy az, hogy mindig barátnőkkel/egyedül kellett mennem valahová, mert ő semmit nem bírt kifizetni, meg hogy tőlem kérjen kölcsön buszjegyre :D

2021. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek...
2021. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert azt hiszik, hogy csak a pénzre mennek és ki akarják tartatni magukat. Ja, meg irigyek is.
2021. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

leírom őszintén!Mindig próbáltam úgy ismerkedni hogy a férfinak legyen pénze és biztos megélhetése.Persze ha ez mellé nem csak egy átlagos mérnök vagy orvos, hanem vállalkozó, még jobb.Mert több mindent megtudunk majd engedni később,nem teraszos lakás, hanem családi ház,több külföldi nyaralás.Ha ismerkedem, mindig nézem a képeket a facebookon, vagy a társkeresőkön, mert sokat elárulnak.Milyen órája van, milyen a lakásának a háttere, fel van újítva a lakás, új nyílászárók vannak-e,milyen a tv a háttérben.

eddig még sosem választottam rosszul.28L

2021. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként bevallom, irigykedem rájuk. Mindent megkapnak. És azért is irigy vagyok, mert nem vagyok erre képes. Nyilván nem szopik mind a pénzért, de magamra nem tudnék teljes értékű emberként tekinteni, ha eltartanának.


És akkor rájövök, hogy ami igazából hiányzik, az a gyerekkorom, amikor szeretetből, ellenszolgáltatás nélkül eltartottak a szüleim.

2021. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Miért nézik le azokat a pasikat, akik szép és kedves barátnőt akarnak?
2021. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom,nekem kell,hogy én is jól és sokat keressek.

Valószínűleg ezt hozom magammal,kiskoromban is azt láttam,hogy anyukám is magas funkcióban dolgozik és hozza haza a pénzt. Külön kasszán voltak apukámmal,és így is mindig mindent meg tudott venni magának.

Kicsit karrieristának mondom magam,és érdekes,hogy a barátom is elvárja,hogy ne neki kelljen eltartani engem. És én sem bírnám ezt.

Mindketten multiban dolgozunk,irodában és majdnem ugyanannyit keresünk,nincsenek anyagi gondjaink szerencsére.

26N

2021. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert ezek a csajok tök unalmasak. Legtöbb nő gazdag pasit akar, úgyhogy ebben semmi újdonság nincs. Valami egyediségre vágyom egy nőtől...
2021. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

"Mennyi elvált nő van, akit elhagyott a pasi, csak a nőre maradt az egész gyereknevelés, a pénzkeresés, a férfi elviszi a gyerekeket hetente egyszer egy programra."


Esetleg ez alapján nem gondoltál még arra, hogy nem pénzes, hanem normális pasit keressenek, aki nem lép le?

Úgy önmagában a gazdagság nem jelent sokat. Elég sok olyat láttam már, hogy ügyesen voltak papírozva a dolgok és az illető hivatalosan nem is volt gazdag és nem is lett sok a gyerektartás...

2021. ápr. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!