Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy aki a Tinder-en sikertelen az a való életben is az lenne?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasom, hogy a tinder-el jönnek meg azzal próbálják megmagyarázni azt hogy gond van a "párkapcsolati piac-al" vagy mivel.


Én jó magam még nem voltam a tinder-en, szóval ezért kérdezem hogy mennyire összehasonlítható a való élettel?


És igen, egy előző kérdésből született meg ez. :)



2021. ápr. 14. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ilyen szarságokat nem használni. Felületességet fogsz ott találni
2021. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Egy csomó teljesen átlagos pasi, aki a való életben talál barátnőt, tinderen nem igazán tud. Szóval, ilyen téren irreális.

Viszont, ha egy nő tinderen sem kell senkinek, ott tényleg nagy probléma van.

2021. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kb 0%.
2021. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A tinder azt mérni jó, hogy mennyire vagy fotogén illetve, hogy a legjobb fotóid alapján mennyire vagy vonzó.

Saját tapasztalatom alapján élőben könnyebb ismerkedni.

2021. ápr. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
A gazdag és hatalmas emberek szerintem eléggé leszerepelnének Tinderen. Tegyük fel, hogy nem ismerik fel őket a nők és tényleg csak külső alapján kell jobbra-balra huzigálni őket. Szerintetek Rogán Antalt vagy Mészáros Lőrincet hány nő húzná jobbra még a saját korosztályukból is?
2021. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
#5: Jól belőtt képekkel? Rengeteg.
2021. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is sokkal könnyebben ismerkedtem a valóságban, mivel online gyakorlatilag a matchig se jutok el.


A gond az, hogy ahogy az alábbi ábrán is látszik, a világ már a Covid előtt is az online felé haladott:


[link]


A való életben szerintem a férfiak felső 10% -át leszámítva mindenki sikeresebb, mint online. A gond csak az, hogy a való élet egyre kevésbé releváns. További gond, hogy amelyik nő már próbálta az online dating -et. Az új standard nekik az a fiú lesz, akivel ott ismerkedtek össze. Ennyit a való életről.

2021. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Van valami összefüggés de nagyon gyengének mondanám. Nyilván aki jól néz ki és jó a dumája az tinderen is sikeres lesz és az életben is, de ha nem jók a fotóid, nem vagy chatelős típus, nem látják a kisugárzsáod akkor olyanokat fogsz neten elbukni akikkel élőben össze tudnál jönni. Nekem mindig az volt a megélésem ezekkel az apokkal, hogy az olyan típusú lányok akikkel élőben megismerkedve összejöttem/szexeltem/randiztam neten tudomást se vettek rólam.
2021. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!