Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom nem törődik velem? :/ Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nah szóval. úgy keződődött, hogy nagyon jól megvoltunk 2 hónapig. Szerettük egymást, és minden szépvolt. Aztán megtudtam, hogy szakítani akart velem(fogalmam sincs miért:S), de már meggodolta magát. Pár hétig megint jól megvoltunk, aztán jött a nyári tábor. Azt hittem, az egész hetet együtt fogjuk tölteni. Tévedtem. Le se sz.rt:S

Egyik este, tudta, hogy mitta sírok. Nem érdekelte. Elment mellettem.:O

Aztán megkérdeztem utolsó nap, hogy mi a baja. Azt mondta, hogy semmi. És aznap minden olyan volt, mint az elején. ez pár hete volt, és azóta semmi.:S

Lehet, hogy ez így sz.r, ahogy van, de nagyon szeretem, és nem tudom, hogy most mit csináljak :/

Légyszi ne bunkózzatok, nincs rá szükségem^^ de szerintetek mit kéne csinálnom?


2010. aug. 21. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
keresni valakit aki törődik veled
2010. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem a barátod.
2010. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én pontosan egy ilyen kapcsolatban voltam 2 évig. Szinte 30x szakitottunk. Pár napja szakitottunk legutóbb, nem akarok többé összejönni vele, tény hogy nagyon szeretem, de sokkal jobbat érdemlek nálla, maga módján szeret, de nekem ez nem elég, én szeretem érezni is, és ö erre képtelen, szakits vele, vagy észhez kap és megváltozik, vagy le se szar akkoris, akkor viszont meg tök mind1 mert nem érdekled, ugy semmi értelme a kapcsolatnak.
2010. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Higgye azt, hogy akad valaki más, aki szívesen törődne veled. Ha ez sem érdekli, tényleg nem érdemes vele maradni.
2010. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egy kapcsolat fontos eleme a kommunikáció.Egy jól működő kapcsolatban mindent meg lehet és meg kell beszélni.Nincs olyan,hogy valamit eltitkolnak a másik előtt.

Látszik,hogy ez tényleg bánt téged.Éppen ezért kell beszélned vele.Lehet,hogy ő észre sem veszi ezeket a jeleket.Mondd el,hogy mennyire bánt ez téged és hogy egy utolsó esélyt kap arra,hogy megváltozzon és törődjön veled.Ha nem látsz változást szerintem is szakíts a sráccal.

Nagyon rossz érzés lesz szakítani,de majd túl teszed magad rajta és eljön majd az a fiú,aki tényleg törődik veled.

15/L

2010. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkienk:)

Utolsó 3 hasznos volt, megfogadom:)

Tudom, hogy nehéz lesz, de egy idő után, majd elfelejtem, és jön valaki más, akit talán még jobban szeretek majd.

2010. aug. 21. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:

:( pont így érzek, csak nálunk én vagyok a fiú. meg kell beszélnem vele. mert szeret elvileg, de én nem érzem. pont mint egy korábbi válaszoló. egy kis törődés olyan jól esne néha, de ezt tőle nem kapom meg :(

valsz nem az igazival hozott minket össze a sors... :(

21/f

2010. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát én ezt még régebben írtam, de mivel most megint pont ilyen van, előreoztam a kérdést:/

Mindig olyanokat fogok ki, akik meg se érdemlik, hogy így szeressem őket.:(

És valószínűleg az a lány se érdemli meg, ha nem foglalkozik veled.

Pedig olyan jó lenne érezni egy kis szeretetet:/

2010. dec. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!