Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtetek már meg valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek már meg valakivel hosszú távon erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Kapcsolat, barátság stb? Ha igen, mióta ismered?
2021. ápr. 16. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Több hosszú ismertség is született itt, pár éves is, kapcsolat, szexpartner, minden.
2021. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%
csak szexkapcsolatom volt innen. Azt nem írom meg mennyi 🤣
2021. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Volt néhány akivel hosszabban beszélgettem. Volt benne semleges beszélgetés, volt szexen alapuló, volt ami kicsit szex kicsit barátság...

A néhány hónapostól a közel 1,5 évesig.

Ezek akikkel ki is mentünk erről a platformról.

De találkozni senkivel nem találkoztam.

2021. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a jelenlegi párommal.

8 éve élünk együtt.

2021. ápr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak hosszabb távúak. A legtöbb pár hónap, van egy ami egy éves ismeretség. Kapcsolatom még nem lett ilyen, csak barátkozás, lelki partnerség.
2021. ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 5 éve, azóta házasok vagyunk, és van egy gyerekünk is.
2021. máj. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes barátkozások, amiknek kivétel nélkül az lett a vége, hogy szó nélkül eltűntek. Ezért a felszínes jelző. 20-30 levél, kép csere, minden oké, majd benyögik hogy kapcsolatban vannak, házasok. Voltak olyanok is, akik arra panaszkodtak hogy milyen rossz az életük, mennyire el vannak hanyagolva, szexpartnert keresnek. Hosszas beszélgetések, majd rájönnek hogy ők képtelenek félrelépni. Igazából én már nem pazarlom az időmet itt ismerkedésre, 50X leírtam már hogy ki vagyok és milyen, 50X olvastam már másokról is ugyanezt. Semmi kedvem már érdeklődni vagy magamról leírni bármit is.
2021. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Másfél éve itt ismertem meg a párom. :)
2021. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem 🤷‍♂️ F
2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy 3 éves levelezésem itt. Csak haverkodtunk, szórakoztattuk egymást. A távolság, és a munkabeosztás miatt ez volt a legtöbb, ami kijött belőle. Utólag visszagondolva jó kis időtöltés volt.
2021. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!