Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtetek már meg valakive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek már meg valakivel hosszú távon erről az oldalról?

Figyelt kérdés
Kapcsolat, barátság stb? Ha igen, mióta ismered?
2021. ápr. 16. 16:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Leveleztünk pár évet kisebb megszakításokkal.

Én el tudtam volna képzelni többet, de nem voltak ideálisak a körülmények.

Sokszor hiányolom.

2021. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2 emberrel beszélek huzamosabb ideje. Volt innen szexre valaki és voltak, akikkel más platformra mentünk, de egy idő után a viselkedésük megváltozott, amikor érezték, hogy én nem fogok utánuk rohanni, mint a pincsi kutya. Tiltottam őket egyes megnyilvánulásaik miatt. Egy pedig igazából csak húzta az agyam és közben nője volt. Aztán lelépett.
2021. máj. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Régebben még volt, akikkel személyesen is lehetett találkozni, most mintha eltűntek volna a lányok.


De a névtelenség átka, hogy mindenki azt ír, amit akar, így a "nekem innen jött össze ez is meg az is" válaszok nagyon jól el tudják húzni a mézesmadzagot, hogy magadat hibáztatod, hogy neked miért nem válaszolnak a nők, vagy miért nem írnak rád ismerkedési szándékkal évek alatt...

2021. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
azert csak ovatosan, en futottam mar itt bele mentalisan sérült, skizofrén pasiba...
2021. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 És már levelezés közben kiderült, hogy valami nem stimmel, vagy találkoztatok?
2021. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
talalkozas után
2021. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én vagy 10 nővel dugtam innen, de semmi komolyabb. Vicces hogy mindegyik szeretői viszony volt, holott itt elvileg ezt mindenki elítéli! 😂
2021. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!