Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy ferfi akivel haragban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy ferfi akivel haragban vagyok de ha irok neki elolvassa az uzenetet de nem valaszol ra.miert olvassa el?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 20. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Reflex.
2021. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, ha olvasatlan üzeneteim vannak. Elolvasom, de nem válaszolok mindegyikre.
2021. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De miért írsz neki ha haragban vagy vele? :D
2021. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha haragban vagy vele akkor ne csodálkozz,hogy nem válaszol.
2021. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs jobb dolgod,mint csesztetni valakit,akivel haragban vagy?

Remek szórakozas lehet.

2021. ápr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilván mert nem szereti, hogy futsz utána. Kíváncsi arra, amit írsz, csak rád nem. Jártam így már én is... Tanulság :nem kell olyan embernek megalázkodni, aki sz.. rik rád.
2021. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert élvezi, hogy pörögsz rajta.
2021. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!