Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most költöztem össze barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most költöztem össze barátnőmmel,de hiányzik kicsit a régi életem ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval összeköltöztük szeretjük egymást,kémia oké, de valahogy rájöttem hogy nem jó egy ágyban aludni mert egymásra felkelünk,ha az egyik más műszakban van felkelti a másikat ha haza ér, ha egyedül vagyok az albérletben akkor nem érzem magam annyira otthon,nem ismerek senkit sem a közelben,kicsit félek is ha valami bajom lesz ki segít rajtam? És van bennem egy kis hiányérzet a régi élettem kapcsolatban mikor még otthon éltem a szülőkkel a kutyámmal, normálisan kitudtam magam aludni,volt bőséggel kaja,mindig volt velem valaki otthon,jó volt haza érni mert tudtam hogy az szüleim lakása.Mások akik elköltöztek otthonról hogy élték meg a különköltözést egy új lakásban való életet barátnőjükkel?

2021. ápr. 22. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

En ugy hogy nekem már nem a gyerekkor hianyzott szzlok tesok hanem maga a srac.

Nem anyukaval akarok aludni már hanem a szerelmemmel.

2021. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
*szülők
2021. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Majd megszokod.
2021. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Megszokod majd, ez tök normális. Ez a felnőtté válás része.
2021. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ott is lehet bőségesen kaja, csak be kell vasarolnotok es főzni :)


Tedd otthonosa a lakást bakker..


Ne hisztizz anyu után.

2021. ápr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

Aludjatok külön szobába. Mi is szinte a kezdetek óta külön alszunk. Én eleve éjszakai bagoly vagyok, de ha el is alszok, sokat forgolódok, rugdosódok, nem igazán lehet mellettem aludni. Férjem horkol, én meg azt nem tudom elviselni.

Így kipihentek vagyunk, és van mindkettőnknek egy-egy kis saját vacka, ahol ha akarunk magunk lehetünk.


Az anyuciról való leválás az más kérdés. Bele fogsz tanulni a felnőtt életbe, csak akarni kell, illetve ne próbáld a barátnődet anyapótléknak használni, mert annak nem lesz jó vége. Ha kaját akarsz, akkor ne arra várj, hogy eléd tegyék, hanem menj el a boltba és főzz valamit. A szomszédokhoz is nyugodtan bekopoghatsz bemutatkozni, mindjárt nem lesznek teljesen idegenek.

2021. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "nincs otthon kaja" kicsit Pán Péter szindróma , de remélhetőleg kinövöd és megtanulsz háztartást vezetni, mert most már senki nem fogja helyetted ezt csinálni.
2021. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megszokjátok. Ha nem érdemes lenne elgondolkodni külön ágyon. Nem gáz amúgy, mert a pihentető alvás sokkal fontosabb. Ha mindketten nem pihentek eleget, az minden téren ront a helyzeten.
2021. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

leginkább úgy jön le, hogy a felelősség hiánya hiányzik, meg az, hogy otthon elédraktak mindent és nem rajtad múlt, van-e kaja meg tiszta ruh...


baszki tessék már felnőni.

ha az egy szobában alvás nem jön be hosszútávon, aludjatok külön, nem kötelező minden párnak együtt aludni.

2021. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy mennyi idős vagy? mert ha ilyen 20 körül, akkor van remény, de ha 30 évesen ilyeneket írsz, az lehet aggasztó
2021. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!