Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történhetett? Érdekelne mit gondoltok!

Figyelt kérdés

Szerintetek mi történhetett? Érdekelne mit gondoltok!

A barátnőm elég domináns egyéniség és meg is tudja védeni magát bárkivel szemben,de a "legjobb" barátnőjének úgy ugrál ahogy az fütyül.Az meg mintha élvezné a helyzetet hogy a barátnőm nem mer neki nemet mondani,pedig ez nem rég óta van így,de mostanában még a barátnőm fenekét is neki áll csapkodni az meg csak védekezik pedig szerintem bármikor megtudná tépni.Szerinted mért engedi ezt a barátnőm amikor általában egy elég erős egyéniségről beszélünk,és még nem is csak ez az egy barátnője van.Látom néha a barátnőmön,hogy nagyon nem tetszik neki amit a barátnője csinál és még vissza se szól neki.Úgy fél éve összevesztek valamin,és azóta nem is találkoztak ráadásul a barátnőm folyamatosan azt mondta hogy ha meglátja megtépi aztán egyik napról a másikra megint "puszi pajtások" lettek.Pedig megérdemelné a csaj hogy alaposan megrángassa a barátnőm és megmutassa neki hogy ki a keményebb!

A barátnőmet nem szeretném erről kérdezni mert sokszor látszik rajta hogy kínos neki amit a barátnője csinál és amikor egyszer kérdeztem tőle hogy mért hagyja magát gyorsan terelte a témát.Ja és általában mióta újra összebarátkoztak nem a barátnőm keresi barátnőjét hanem a barátnője a barátnőmet,ezért se értem hogy most ez miért van.


2010. aug. 22. 12:05
 1/4 anonim válasza:

hát elég fura helyzet.. nemtudom..:S lehet h a barátnőd.. pl az annya azt a csajt nagyon birja és azzal engedi el sokáig vagy nemtudom .. vagy fontos neki ezek ellenére is..

Vagy megfenyegette walamiwel?!

vagy csak a csaj falaz neki.?

akkor is probáld meg beszélni vele.. !!!! mert szerintem nem lehet minden oké .. :S

2010. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
valoszinuleg csinaltak valamit 2tesben amirol nem akarja hogy tudj XD vagy valaki massal:P
2010. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lévén hogy 19 éves csajokról van szó elengedik őket akár hova. A barátnője velem nem tudná zsarolni,mert én azt se hiszem el amit kérdez,és ezt a barátnőm is nagyon jól tudja.Csak azt nem értem mért nem küldi már el a csajt,mert ha kettesben vagyunk vagy egy másik barátnőjével akkor minden k,rvának elmondja,de ha együtt vannak valamiért nem mer neki nemet mondani,pedig ez abszolút nem jellemző a barátnőmre.
2010. aug. 22. 15:03
 4/4 anonim ***** válasza:
mert tud valamit a barátnő amit a csajod még előled is titkol...biztos zsarolja valamivel..
2010. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!