Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetovált nők, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetovált nők, ti mennyire indultok hátrányból a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Van olyan, akinek a párja nem tetovált, mégsem zavarja, hogy a nő az?
2021. ápr. 22. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exemnek nem volt tetoválása, nekem elég sok, de ez sosem okozott problémát a kapcsolatunkban. A férjemnek van pár, de nekem háromszor annyi, ő kifejezetten szereti őket.

Viszont sosem zavarna, ha valakinek ez kizáró ok lenne, akkor nem egymást keressük és kész :)

2021. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem bírná a tetkóimat, azzal úgysem illenénk össze, szóval nem érzem hátránynak.

Amúgy a páromnak nincs tetkója, nem is akar, mégis imádjuk egymást.

2021. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 tetkóm van a csuklóm felett, jelenleg nincs párom. De ismerkedés alatt még nem zavarta azt sem, aki amúgy nem bírja a tetkókat.
2021. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem indulok hátrányból. A páromnak nincs tetkoja de rajtam szereti.

Jó lenne ha beletorodnel már hogy vannak tetovált nők és nem írnál ki róla minden héten egy kérdést.

2021. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont a tetkók miatt még nem utasított vissza senki, van azokon kívül ezer dolog, ami miatt vissza lehet. :D
2021. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Semennyire nem indulok hátrányból. A tetoválás az egy olyan dolog, mint a szőke haj meg a barna szem meg a nagy mell vagy túlsúly, vagy izomzat, meg magasság, hogy van, akinek tetszik, van, akinek nem, és nyilván mindenki olyan emberrel ismerkedik, aki összességében tetszik neki.

Ezer meg egy olyan tulajdonságom van (külső+belső) ami az embereknek nem tetszhet a preferenciájuk miatt, szerintem az, hogy van tetoválásom elhanyagolható tényező.

Ha valakinek nem tetszik a tetoválás, az eleve meg se környékez engem, így nem is érzem azt, hogy nekem ez hátrány lenne. Olyan emberrel még nem találkoztam, akinek a tetoválás lett volna kizáró ok. Akinek meg esetleg mégis az, hát akkor az ő baja, nem kell ismerkednünk egyáltalán, keressen mást, engem meg hagyjon békén.

2021. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén

Pont a tetoválások miatt mindig nagyobb volt rám a "kereslet" 😅

Soha nem éreztem hátrányát.

Sok tetovált pasim volt

De pl a jelenlegi párom nem tetovált és nem is szeretne.

29/N

2021. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy exemnek okozott problémát, mert ő nem szerette, és mellette lett az első tetoválásom. Őszintén? Nem kár érte. Az anyja finoman szólva is fura volt, exem meg, bár akkoriban rendben volt, vagy annak tűnt, azóta kb pengeélen táncol egzisztenciális, morális, és egyéb dolgokban.

Míg én lediplomáztam, biztos munkahelyem van, és idén házasodom egy hozzám illő, stabil férfival, aki kifejezetten szereti a tetoválásokat 🤷‍♀️ Neki is van, bár nem túl nagy, míg én azóta rendesen ki lettem varrva. De azelőtt sem okozott gondot ismerkednem, hogy vele találkoztam. Azon az egy exemnek kívül a kutyát sem érdekelte ez a téma. Aki ilyesmin fennakad, az tuti biztos nem megfelelő társ az én személyiségemhez. Emiatt nagyon örülök, hogy van tetoválásom, sokat segített a szűrésben (legalábbis gondolom, mivel előítéletes férfiak nem próbálkoztak).

2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az extrém dolgok nagyon megosztóak. Van akinél kapásból kizáró ok, de van akinek hatalmas plusszt jelent. Nekem anno élénk rózsaszín hajam volt. Egy csomó pasi élből rám se akart nézni, de volt akinek meg pont az extrém haj miatt ezerszer jobban bejöttem, mint a régi kis bénácska barna hajammal. Szerintem a tetoválás is így működik kb.
2021. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 nekem most is extrém hajam van, aktuálisan szivárvány színű :) Nyilván sokaknak nem tetszik, ahogy a tetoválásaim sem, de soha nem okoltam senkit ezért. Nem tetszik, nem tetszik, ez van, nekem is sok minden nem tetszik egy férfiban. De meglepő módon soha egyik sem okozott gondot ismerkedésben. Mostani páromnál eleinte visszafogtam magam, nem volt ennyire extrém hajam (túl átlagos kis normálisnak tűnt, én meg a sima vörössel is elvoltam akkoriban, mondván, nem egy nagy áldozat, majd alakul). Aztán meglátott rólam egy régi fotót, ahol extrém hajam volt. Napokig piszkált, hogy mikor lesz végre megint ilyen, mire beadtam a derekam :D Azóta is imádja, mikor váltok, és teljesen máshogy nézek ki pár napon belül. Sőt, volt, hogy felnyírta a hajamat, mert milyen menő volt, mikor fodrászversenyen olyan volt, meg mennyire jól állt. Nem tudom, hogy alapból ilyen elborult volt-e, vagy rajtam szerette meg. De iszonyat jó érzés, hogy teljesen elvadulhatok ilyen téren mellette, és díjazza, bíztat.
2021. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!