Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöttem egy sráccal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy sráccal és azt mondta egy vitatkozás közben, hogy "vigyázzak hogy beszélek, mert két kézzel rázom a pofonfát". Ezen nagyon meglepődtem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nem mondott még ilyet senki nekem. Vagy ezt csak viccből mondják a férfiak? Vagy tényleg megütne aki ilyet mond?
2021. ápr. 22. 18:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
hat lehet csak egy ‘szofordulat’ nala, mindenestre nem sok jot jelent, ha valaki fizikai agresszioval fenyegetozik..
2021. ápr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Addig lennék vele. Ha szó fordulat ha nem, nálam ez sehol nem fér bele semmilyen kapcsolatba sem. Nem az amit mond, hanem maga a 'fenyegetőzés' ha valós, ha nem kizáró ok.
2021. ápr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Én rákérdeznék hogy hogy értette. Ha azt mondaná vicc volt, akkor megkérném hogy ezt mellőzze mert nem vicces. Egyszer ha tényleg csak vicc volt és megérti hogy így nem beszélünk akkor rendben lennénk. Azzal hogy mondanám hogy még egy ilyen és mehet amerre lát, nekem erre nincs igényem. És tartanám is ehhez magam
2021. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
2%
Miket mondtál neki? Anyázásért kapnál egy nevelőt.
2021. ápr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
98%
Agresszív apa mellett nőttem fel. Nekem ilyet csak egyszer mondana, az biztos.
2021. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%

Sarkon fordulnék ott akkor.

Ha komolyan gondolta azért, gondolom nem kell részletezni. Ha pedig viccnek szánta, vagy szófordulat akkor pedig azért, mert ha valaki ilyenekkel viccel pont olyan értelmi szinten van akivel nem szeretnék egy percet sem tovább együtt tölteni. Ennyi.

2021. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Ilyent viccből sem mondanak. Nyugodt szívvel zárhatod le az éppen elkezdődött kapcsolatot.
2021. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
40%

Az a baj, hogy ehhez ott kellett volna lenni, és látni a kontextust, illetve a beszédhez tartozó metakommunikációs elemeket.


Mert érted, mondjuk valaki azt mondja, hogy "idióta"! De lehet csak vicceskedve, játékosan, nevetve, barátias hanglejtéssel. De mondhatja agresszíven, indulatosan, eltorzult pofával, halál komolyan.


A te esetedben neked kell érezned, hogy milyen volt a metakommunikáció. Mosolyogva, békéltetős szándékkal mondta? Vagy olyan alfás agresszióval?

Nagyon nem mindegy!

2021. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2%
De mit mondtál neki? A halott anyjáért meg is késelhet, joggal!
2021. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
82%
#9 milyen barbár vidékről származol te? Kulturált emberek a sértettségüket nem agresszióval kezelik.
2021. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!