Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én egy ilyen ritka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én egy ilyen ritka utálni való nő lennék?

Figyelt kérdés
Az exem egyszer megütött, utána még is ő szakított velem. Hozzátenném pedig semmit nem csináltam. Nővérem azt mondja ritka még egy olyan nő, mint én, aki ennyire nagy utálatot vált ki egy férfiból, ritkán hall olyanról, hogy egy férfi megüti a párját.
2021. ápr. 23. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért látom ti sem viszitek túlzásba a testvérszeretett.
2021. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Ebből semmi nem derül ki. Miért ütött meg?


Egyébként szerintem alapból nem szabadna olyannak megtörténnie, hogy megütik egymást a felek egy kapcsolatban.

2021. ápr. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nézd, attól függ. Én hallottam már nőt az anyjával kórusban visítani a párja fülébe azt, hogy "Addig, amíg az én házamban vagy, azt csinálod, amit én mondok!"- Na őt lehet, hogy én is megütöttem volna - hozzáteszem, a srác nem tette.

Én is voltam olyan párkapcsolatban, ahol ki tudtam hozni ezt a pasiból, pedig én nem visítottam így, de ugyanígy visszaéltem azzal, hogy én voltam otthon. Akkor megtanultam egy életre, hogy nem zsaroljuk a másikat azzal, ha nálunk lakik. Ugyanakkor nem is szabad egy olyan kapcsolatba belemenni, ahol a nő nem tud felnézni a férfire. Ott sok esetben jön az, hogy a nő egyre lenézőbb, a pasiból meg kijön az állat.

Utána olyan párom lett, akire felnéztem, tiszteltem, soha egy hangos szó nem volt köztünk 10 éven át.

Szóval nem hinném, hogy alapból olyan nő lennék, aki megérdemli, hogy verjék, de valakiből ezt hozom ki. Hozzáteszem, az illető a saját testvérével is verekedett, a saját apját is verte, náluk ez konfliktuskezelési technika. Egyszer csak annyit mondtam, amikor eltévedt autóval, hogy na ezért is én leszek a hibás, erre üvöltözni kezdett, leverte a visszapillantót, rángatni kezdte a kormányt, azt hittem, meghalok. Nem gondolom, hogy ezt érdemeltem, azt viszont gondolom, hogy hibáztam amikor őt választottam, mert soha nem szerettem és ezt érezte, csak féltem egyedül maradni és az elején nem tudtam, hogy veszélyes. Ma már felismerném.

2021. ápr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Senki nem érdemli meg, hogy verjék, vagy egyáltalán megüssék. A verés, pofon az emberi érvek vége, egy állatias dolog, ahol véget ér az igazad. Csak az számít, hogy te vagy az erősebb, hatalmasabb, aki lenyomja és maga alá hajtja a másikat. A nővéred nagyon buta és fingja sincs semmiről.
2021. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Kedves nővéred van. Biztos nagyon szerethet téged.
2021. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Biztosan te sem voltál szent, de az ilyen bánásmódot senki sem érdemli meg. Jobb neked így. Majd találsz valakit, akivel összeilletek.
2021. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az volt a bűnöm, hogy rájöttem csak szórakozik velem, mert más nőknek is csapta a szelet.
2021. ápr. 23. 19:50
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
#4-nek gyémánt upvote jár, tökéletes megfogalmazása annak hogy miért nincs rendben az erőszak
2021. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
A családod sem valami támogató, így nem csoda, hogy ilyen kapcsolatban kötöttél ki. Javaslom a szakembert, hogy többet ilyen ne forduljon elő. Azt meg felejtsd el, hogy magadat okolod azért, mert valaki megütött. A bántalmazást senki nem érdemli meg.
2021. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, hogy sokszor a környezet is elmarasztaló az áldozattal szemben. "biztos van oka, ha meg verik" "hozzám ujjal sem ért még senki, vajon miért? " és ehhez hasonlók.
2021. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!