Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hatással lenne rád vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hatással lenne rád vagy közömbös lenne számodra, egy 5-6 éve házas férfiként,ha látnád a 8 éve nem látott egykori szerelmedet?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 23. 22:02
 1/9 peca1000 ***** válasza:
16%
Alkalmat keresnék rá, hogy jó megrépázhassam :)
2021. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ha nem volt beteljesült az a régi szerelem, de mindketten éreztetek vmit egymás iránt...?
2021. ápr. 23. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
#2: mondcsak, mégis minek házasodtál?
2021. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaj, én a nő vagyok. 😅
2021. ápr. 23. 23:03
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

Én nő vagyok, de engem nem hat még az exem, pedig ő volt az első szerelmem, és odáig voltam érte azután is (évekig), hogy szakitottunk. Sőt szoktunk néha csetelni is, de nem hoz lázba.

A férjem sokkal jobban SZERETEM. :)

2021. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hidegen hagyna
2021. ápr. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
leszarom, én most vagyok életem szerelmével
2021. ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon izgatnak az exek. Mert ex. Nekem ez a story olyan, mintha valaki nem zárja le a kapcsolatot magában. Olyan tré szappan opera szaga van.
2021. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


De ez más szitu. Köztünk ténylegesen nem volt semmi, tehát nem vagyok ex. Vmikor komolyan vonzodtunk egymáshoz, éreztem rajta is érdeklem.Eveken keresztül láttuk egymást.


Tudom (feltétezem), hogy jó házasságban van, szereti a feleségét. 8 éve nem láttuk egymást.


Mielőtt vki felvetnè, nem akarok semmit már tőle, fura is lenne, hisz ez a hajó már nagyon és messzire elment.


Az érdekelne, hogy vajon hidegen hagynàm ha egyszer netàn osszetalalkoznànk, vagy ha annó ő is érzett irántam vmit, akkor megérintenè őt is belül ez a pillanat?

2021. ápr. 24. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!