Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék magamnak szeretőt?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Régebbben ezzel nem volt problémám férfiként, de valahogy most nem megy és dühít.
2021. ápr. 23. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Üdv a klubban.

31F

2021. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Ismerkedj, picit ápolgasd a lelkét, a nőknek az érzelmi világukra is hatni kell. A dugás kevés.

Bár vannak kivételek.

N

2021. ápr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Sokan pl ismerősi körben találnak vagy munkahelyen szintén elkötelezett nőt. Tehát mindkettőnek van valakije, de jól esik néha mással is. És nem árulják be egymást, mert mindketten tudják, hogy ez csak mellékes dolog.
2021. ápr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Munkahely tabu nekem.

Mert mindenki kavar mindenki háta mögött ....

#1 voltam.

2021. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3# ez elég veszélyes. Nekem ez tabu volt mindig.
2021. ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Telik rá?
2021. ápr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-5. Nem tudom. Nekem veszélyesebbnek tűnik egy egyedülállóval, aki aztán nagy eséllyel beléd szeret, azt akarja válj el és legyél vele, zsarol, esetleg kitereget, stb.
2021. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 ebben is igazad van.

A legjobb egy házas, de ne ismerjen úgy mint a kollegád.

Merr ha beüt a gebasz a férjénél, utánna keresztbe tehet otthon is nekem, plusz melóba is....

2021. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van rá penzed?
2021. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk munkahelyen nyílt titok hogy ki, kivel kavar.Szerintem én sem tudnék úgy elmenni mellette, hogy ne "úgy nézzek" rá. Ha meg már többen tudják, akkor hamar kitudódhat.


5. N

2021. ápr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!