Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudod ezt magyarázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudod ezt magyarázni, miért van? Nekem ez nagyon fura.

Figyelt kérdés
Van egy nőismerősöm, aki eldöntötte, hogy fiatalon akar gyereket, és lett neki. Teherbe esett anélkül, hogy ezt megbeszélte volna a barátjával. Emiatt szakított vele a pasija, de ez nem tartott sokáig, mert őt a családja visszavarta a nőismerősömhöz, hogy ő a gyerek apja, legyenek együtt. Most 1 éves múlt a pici kislány, a nőismerősöm pedig sok hónapos terhes: jön a második baba. Ezt a másodikat már megbeszélték a barátjával. És a legfurcsább, hogy kettejük párkapcsolati státusza az, hogy nincsenek együtt, de együtt nevelik a gyerekeket.
2021. ápr. 24. 11:47
 1/5 A kérdező kommentje:
A koruk 20-25 közötti.
2021. ápr. 24. 11:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Befenyítették a gyereket valahogy. Más elképzelésem nemnagyon van. Nekem is furcsa.
2021. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is belekényszerítik a srácot a dologba, mert ő már az első gyereket se akarta. Az ilyen nőket pedig olyan leírhatatlanul megvetem, hogy hú. Szépen magához varrta a srácot, amihez még asszisztál is a család. Remélem szegény valahogy ki tud majd ebből törni.
2021. ápr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Biztos belekényszerítették a másodikba is. Fegyvert fogtak a fejéhez, hogy beleejakuláljon abba a nőbe.


Mi lenne, ha nem foglalkoznál másokkal? Valszeg annyira mégsem rossz a pasi sorsa, ha közös megegyezéssel még egyet vállaltak.

2021. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze rá lehet erőltetni, hogy menjen vissza a nőhöz. De arra nem, hogy tegye bele a farkát.

Ismerek egyébként olyan férfit, aki nem szereti igazán a párját, csak megelégszik vele. Azért csinált neki egy második gyereket is, mert a gyerekeit meg imádja.

2021. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!