Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselitek a visszautasí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek a visszautasítást, amikor kezdeményezitek a szexet, de párod nem szeretné.tudsz utána is kedves lenni?

Figyelt kérdés
Hölgyek elsősorban.
2021. ápr. 24. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, mivel a másiknak is vannak érzései, hangulatai stb. Ha meg épp nincs hangulatban, nem veszem személyes sértésnek.
2021. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megtennétek,hogy írnátok kort és nemet is?
2021. ápr. 24. 15:36
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Szóval ha a párodnak épp nincs kedve dugni, akkor elkezdesz bunkózni vele? Ez aztán a fasza kapcsolat, biztos nagyon szereted... Ja nem.
2021. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Eleinte nagyon nehéz volt. 21 évesen jöttünk össze, elég hamar összeköltöztünk, így furcsa érzés volt nonstop együtt lenni valakivel. Én addig ahhoz szoktam az exeimmel, hogy amikor találkozunk, akkor mindig van szex (kivéve, amikor érthető okokból nem lehet), de az exekkel sosem éltem együtt, találkoztunk heti 2-3x, aztán ennyi, így könnyű. De hát én megszoktam, hogy aki szeret és akinek vonzó vagyok, az dugni akar addig, amíg lát és van rá lehetősége :D Az nem volt belekalkulálva, hogy ha akármikor van rá lehetősége, akkor az nem biztos, hogy a 24/7 lesz, szóval eleinte amikor kezdeményeztem és a (most már) férjemnek nem volt hozzá kedve, bizony magamra vettem és megbántódtam.

Aztán szépen megbeszéltük.

Majd megtanultam, hogy attól még, mert nem gép, mert vannak más hangulatai, gondolatai, aktuális vágyai, hogy esetleg nem a szex körül forog az élete, attól még szeret és vonzónak lát és satöbbi.

Most már ha esetleg visszautasítana, akkor elég könnyedén veszem, elfogadom, hogy most nem alkalmas. Az ugyan ritka, hogy én utasítsam őt vissza, de ha esetleg megtörténik, akkor ő is hasonlóan felnőtt módon kezeli. Mondjuk az évek alatt megismertük egymást annyira, hogy látjuk előre, ha nem lesz sikere a próbálkozásnak, így ilyenkor nem is nyomulunk, szóval így azért elég könnyű elkerülni a visszautasítást.

2021. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

28/N

1-es voltam

2021. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Eleinte rosszul, de ez még fiatal koromban volt, bőgtem, hogy hogy lehet ilyen, alszik, amikor mellette vagyok. Később már rájöttem, hogy bármelyikünk lehet fáradt, nyűgös, és mint #4-es írta, megváltoznak az együtt éléssel a dolgok, már nem a találkozás határozza meg az együttlétek sűrűségét, hanem a pillanatnyi állapota a 2 embernek.
2021. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Élettársam olyankor megsértődik és hallgatással büntet napig.

Pedig ő tipikusan anyukám kedvence, rendes férfi, mindenkinek segít, mindenki imádja, elítéli az erőszakot.

Kezd elegem lenni.

Nyomasztó.

2021. ápr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan lehetne jól megélni ezt, és nem személyes elutasításnak venni. Mindig eszembe jut régen mennyire kívánt és mindig. Most meg heti egyszer vagyunk együtt és azt is mindig én kezdeményezem. Többször nem is szoktam, mert úgysincs kedve
2021. ápr. 24. 17:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Megpuszilom, és hozzábújok. Ez nem ellenem szól. Ahogy az sem, ha nekem nincs kedvem.

31N

2021. ápr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%
Felizgatom. Pontosan tudom, hol és hogyan kell úgy hozzáérni, hogy begerjedjen.
2021. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!