Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek nem számít, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nem számít, ha egy villanykörtét se tud lecserélni csak gazdag és jóképű legyen a pasi?

Figyelt kérdés
Persze legyen egy férfi anyagilag stabil, ne keressen nálam kevesebbet, de szerintem nem férfias, ha alapvető lakás/ház körüli teendőkhöz már szakembert kell neki hívni.
2021. ápr. 27. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nekem elég ha annyit keres, mint én, elég ha átlagos külsejű, de belülről átlagon felüli legyen. A villanykörtét én is kicserélem, de külön plusz ha felfúr egy polcot :-) Viszont hiába plusz dolog, nem ez alapján fogok választani, hiszen szakembert hívni mindenhez lehet.
2021. ápr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Csak ha rájuk is költ. Ha nem, nincs benne buli
2021. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Villanykörtét nyilván mindenki tud cserélni, gondolom arra célzol, hogy az ilyen tipikus férfimunkákban való jártasság ér e annyit, mint a vonzalom és a sikeresség.

Számomra nem. Gazdagabb ne nagyon legyen nálam, nem akarom zsarolásnak kitenni magamat. De ha én adok a megjelenésemre, akkor hadd varjam el ugyanezt. Erre nem mentség, hogy bezzeg a férfiak a csúnyább nőket is megdugják. Csinálja, akinek ez a szintje, nekem nem célom, hogy minél több pasival lefeküdjek.

2021. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pl falnak megyek ettől "a férfinak kötelező barkácsolni" dumától. Nem kell mindenhez is érteni. Van pár ilyen "megoldom" férfi a családban. Nem ért hozzá, de nehogy már szerelőt hívjunk, majd ő megoldja. Aztán hogy az eredmény milyen, már nem számít, lényeg, hogy meg van csinálva.
2021. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Megint te? Te írtad ki múltkor, hogy aki nem melós, az töketlen?


Na figyelj, van a melós, meg van a gazdája, aki kifizeti. Ki akar melósné lenni, mikor gazdaasszony is lehet belőle?

2021. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg az nem férfias, amikor valaki azt hiszi, hogy csak mert farka van, ért vagy egy tucat szakmához és neki áll kontárkodni. Jó esetben csak ronda amit a csinál, rosszabb esetben baleset és tűzveszélyes.
2021. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
27%
Így van, ha zsebből kifizetsz 20 rugót egy villanyszerelőnek egy izzó cseréért akkor többet érsz a nő szemében mintha magad csinálnád.
2021. ápr. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát nézd, kifizetődőbb egy olyan férfival lenni, akinek van elég pénze ahhoz, hogy normálisan (értsd: szakemberekkel) megcsináltasson mindent a lakásban, és még vonzó is, mint egy olyannal, aki "férfi vagyok, megoldom" alapon kezd el szerencsétlenkedni mindennel, ami javításra szorul, és még csúnya is.
2021. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az még hagyján, hogy sokszor csúnya és igénytelen a kontár munka, de sajnos tapasztaltam már, hogy hosszútávon drágább is. Előbb utóbb úgy is kell egy szakembert hívni, ha már nagyon nagy a gáz, vagy ha már nem bírod tovább nézni, és akkor annak nem csak az alap munkát kell megcsinálnia, hanem még bajlódnia kell a "szakertők" takolmányaival is.
2021. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha számodra nem férfias, keress magadnak olyan férfit, aki olyan! Nekem férfiként is elvárásom, hogy akivel párkapcsolatba kezdek vonzó legyen, nők miért tennének másképp? Csak azért képes lennél összejönni valakivel, mert szembejött, se személyiség, se külső nem számít?

Pénz mindenhez szükséges, ráadásul a férfiak ugyanazért a munkánáért általában többet kapnak. Több kapcsolatot ismerek, ahol a férfi kevesebbet keres mint a nő, így viszont gyerekválallás esetén ha a nő kiesik a munkából a bevétel nagyobb része kiesik. Képes lennél beáldozni a karriered és otthon maradni a gyerekkel, nem zavarna, hogy a nő tart el?

2021. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!