Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most mit szeretne?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen megismerkedtem egy férfivel. Elégge kedves velem néha már túlságosan is. Sokat bókol dicsérget, szexuális jellegű utalásokat is tesz egész nap amikor velem van. Azt gondoltam hogy ő ilyen típus de utána láttam hogy párkapcsolatban él, a facebook-on voltak is fent a barátnőjével aktuális képek. Miért viselkedik így velem ha közben kapcsolatban van?

2021. ápr. 27. 23:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Szexet akar.
2021. ápr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

De a képeken úgy látszik mint ha szeretné a barátnőjét meg már régóta együtt vannak

Akkor most húzza az agyam vagy engem vesz hülyére?

2021. ápr. 27. 23:05
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Sose láttunk még ilyet a történelemben. Nyilván meg akar dugni.
2021. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
61%
mert férfi. azok ilyenek. undorító népség, még a legnormálisabbakat is a farkuk hajtja. semmi másra nem jók, csak hogy fájdalmat okozzanak.
2021. ápr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Igazaból, attól még megakar dugni s ennyi...
2021. ápr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
36%
sose bízz egy férfiban, és sose higgy neki. ennyi. vagy a másik opció, hogy megégeted magad.
2021. ápr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem akarom elhinni hogy valaki 8 év után ilyen tiszteletlen legyen a barátnőjével

Mikor kocsival hazavitt akkor kiszállás előtt csak úgy nézett rám de én csak elköszöntem és megkérdezte hogy ennyi? Vártam volna mást is... és akárhogy próbálom, nem tudom viccként felfogni mert túl egyértelmű utalásokat tesz

2021. ápr. 27. 23:08
 8/29 anonim ***** válasza:
98%
Na pont ezért akar megdugni, mert olyan naív vagy mint egy kisgyerek..
2021. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
53%

jaj, de kis naiv vagy... azt hiszed, a férfiakban van bármilyen jóérzés, vagy tartás?... Elárulom neked, hogy NINCS.

Férfiban sose bízz.

2021. ápr. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Jó azért ne ess át a ló túloldalára mint a 8as, nem kell megkeseredni egy rossz tapasztalat miatt.
2021. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!