Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30-35 között milyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 között milyen férfi számít sikeresnek a nők szemében?

Figyelt kérdés
Mije legyen anyagilag, mire vigye, milyen tulajdonságokkal bírjon?

2021. ápr. 28. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

Jogsi+kocsi

Belvarosi lakas

Min. Netto 500 ezres fizu

Bankban min. 10 milla

2021. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt az incelező okosok megékeznének, közölném: nem rólam szól a kérdés, nem vagyok elégedetlen az életemmel, csak kíváncsi vagyok a konstruktív meglátásokra. :)
2021. ápr. 28. 08:39
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

- Mindenképp egyedül éljen, semmi kedvem, hogy ahhoz igazodjak éjszaka egy 35 éves férfinál, hogy a másik szobában anyu mit fog hallani vagy kussban kell lenni.


- Annyit keressen amiből gond nélkül meg tudjon élni, ne keljen nélkülözni.


És persze azért egy autó az hasznos tud lenni :)

2021. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Számomra a legfontosabb, hogy ne függjön senkitől. Legyen keresete, amit nem ver el ostobaságokra. Lássam azt, hogy lehet vele tervezni, felelősségteljes.

Saját lakást nem várok senkitől. Mai világban annyira nem egyszerű ez. Dee szerintem manapság már elengedhetetlen az autó.

Nekem is van, és számomra fontos, hogy a páromnak is legyen.

Legyen megbízható, őszinte, férfias, 2 lábbal álljon a földön,intelligens.

Meg nyilván legyen számomra vonzó, jó humora, jó Társasági ember.

Szerencsére egyébként egyre több ilyen férfit ismerek meg a munkám során, úgyhogy ha azt is hittem eddig, hogy ritka mint a fehér holló, egyre inkább bebizonyosodik, hogy nagyon sok ilyen "sikeres" férfi van.

Semmi sincs veszve 😁

2021. ápr. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Az egyes válaszoló nagyon minimalista. Szerintem min 2 kocsija legyen, hogy abból az egyiket én tudjam használni. A várós kuláknegyedében legyen egy jó nagy kertesháza, még egy nyaralója minimum a Balatonon, de inkább Horvátországban, a keresete legalább nettó 1 misi legyen meg, a bankban pedig külön széfben tárolják az aranykészletét.
2021. ápr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr sikeres!
2021. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

U-nal-mas 😨😨😨

Ti hogy nem unjátok ezt meg évek óta?

Le lett írva már milliószor. De provokáltok újra és újra.

Akkor egy rövid válasz: tuti hogy nem olyan mint ti.

2021. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

mondjuk elsosorban nem kerdezget baromsagokat a gyakorin??


ezen kivul annyi csak az elvarasom, hogy eljen egyedul (nem kell sajat lakas, de 30-35 evesen ne az anyjaval eljen es ne is valami random idegennel osztozzon egy lakason. akinek ez nem megy, az lehet ‘jo ember’ de nem sikeres.)


auto nem feltetel, nyilvan jo, ha van, de nem varom el senkitol. annyit kerrssen, amibol kenyelmesen megel es tudjon felretenni. ha neadjisten megszunik a munkaja vagy valami, legyen bizonyos idore elegendo tartaleka.


az sem art, ha jo a szakmajaban es vannak ambicioi.


kivancsi vagyok, most megynuygodtal, hogy te ‘sikeres’ ferfi vagy? vagy beledtettuk az ideget, hogy ‘hulye nok, nekik semmi se jo’?

2021. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 megjött az első fogyatékos :D
2021. ápr. 28. 09:26
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

aha, szoval betalalt, mert nem vagy ‘sikeres’ a merce szerint.


miert is lennek fogyatekos? leirtam a kerdesre a valaszt, az mar nem az en problemam, hogy egy komplexusos kis luzer vagy, aki itt akar idegen emberek velemenyebol onbizalmat meriteni, hogy megsem egy elcseszett nyomorek, de ha nem felel meg az elvarasoknak, akkor inkabb hulyezi a valaszolokat:D vilagi nyomorult lehetsz, kerdezo.

2021. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!