Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talákoznál az exeddel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talákoznál az exeddel, ha anno megcsalt?

Figyelt kérdés

Én csaltam meg, már jó ideje vége köztünk. Már 100x megbántam, hogy elrontottam mindent.

Nem beszéltünk hónapok óta.

De érdekelne mi van vele, hiányzik, mint ember.

Megkérdezném tőle, esetleg van-e kedve csak barátilag találkozni és beszélgetni kicsit, mert rég láttam és nem tudok róla semmit...de félek, hogy elküld a p.ba..

Ti találkoznátok így ?


2021. ápr. 28. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Esélytelennek tartanám, de magamat ismerve letiltanám mindenhonnan, kapcsolatba se tudna lépni velem (remélhetőleg).

Aki ilyen módon semmibe vett, annak ne legyen képe olyat gondolni, hogy én majd barátkozok vele, te jó ég. Nagyon helyesen tenné, ha elküldene melegebb éghajlatokra, ennyit érdemelsz.

2021. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy gumikaláccsal csapnálak homlokon, ha megjelennél nálam.
2021. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nagyon durván megbántottad. Ebből kifolyólag szerintem inkább békén kéne hagynod és nem feltépni a régi sebeket. Ha nem is fáj már neki, amit tettél, nem hinném, hogy az a legnagyobb vágya, hogy veled csicseregjen.
2021. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem találkoznék az exemmel. Megint visszahozná a régi sebeket, nem lenne kedvem újra átélni + valószínűleg rá se akarnék nézni.
2021. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmibe vetted a feléd tanúsított hűségét.

Semmibe vetted a beléd vetett bizalmát.

Semmibe vetted az irántad érzett szerelmét.

Semmibe vetted az ő érzelmeit.


Van még képed azt hinni, hogy barátkozni szeretne veled? Ne áltasd magadat. Ha van egy cseppnyi esze is, válaszra se méltat. Ha már ahhoz nem volt gerinced, hogy hűséges marad vagy szakíts vele, ahhoz legyen, hogy viseled a következményeket.

2021. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is le vagyok tiltva de zavar, hogy nem tudok róla semmit... mégiscsak évekig az életem volt..
2021. ápr. 28. 09:55
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
C'est la vie, legközelebb nem leszel egy rohadék. Hagyd békén, ő már kizárt az életéből (nagyon helyesen).
2021. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
És te ezeket az éveket eldobtad egy gyors dugásért. Vess magadra és felejtsd el, mert nem kellesz neki.
2021. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!