Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha a felek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha a felek egyidősek a kapcsolatban, de az egyikük sokkal öregebbnek néz ki?

Figyelt kérdés
Például a nő ráncos és idősnek tűnik, a férfi pedig kölyökképű, fiatalos. Vagy nem számít annyira?
2021. ápr. 28. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak rájuk tartozik. Te ki a rák vagy, hogy beleugass?
2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha őket nem zavarja, akkor nem számít
2021. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a ráncos nő :(
2021. ápr. 28. 11:04
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
A pasi farka fog dönteni.
2021. ápr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
A ciki az, ha egy kapcsolatban vadidegenek véleményén rágódnak.
2021. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos tudom milyen érzés. Az ellőző kapcsolatom egy olyan pasival volt, aki a kölyökképe miatt simán letagadhatott volna 10-15 évet is, pedig egykorúak voltunk, de én a koromnak megfelelően nézek ki, ill. akkoriban egy kis túlsúly miatt talán idősebbnek néztek. Lényeg, hogy engem konkrétan az anyjának néztek... hát, nem esett jól :D Addig nem is zavart, hogy ennyire különbözően nézünk ki, de ez azért elég nagy pofon volt. Persze nem emiatt mentünk szét.
2021. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
14%

4. vagyok.


Hiába a 0%, a kérdező is tudja, hogy igazam van. Ha a pasi fiatal húsra vágyik, akkor sanszos, hogy csere lesz.

2021. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
A kisebbségi komplexus a legcikibb az egészben, meg a megfelelési kélnyszer, meg a jaj mit gondolnak rólam mások.. Minden ráncnál nagyobb probléma ez a mentalitás, inkább ezen dolgozz.
2021. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi is egyidősek vagyunk a párommal, de nálunk fordítva van, a párom már nagyon elkezdett őszülni és ráncosodni, rólam pedig mindenki azt hiszi, legalább 10 évvel fiatalabb vagyok a saját koromnál, sosem hiszik el, hogy elmúltam 40. Mondjuk, én ezt élvezem, mindig is jobban tetszettek az idősebb férfiak.


Kedves kérdező, neked azt tanácsolom, ha minden rendben van köztetek, ne foglalkoztasson, hogy mások mit gondolnak.

2021. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem ciki nálunk a barátom néz ki idősebbnek a korunkhoz képest de én úgy szeretem ahogy van sose jutott eszembe,hogy amiatt elhagyjam mert sokkal idősebbnek néz ki nálam. Mi így szeretjük egymást,és engem kicsit sem zavar..
2021. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!