Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a feleségek, akiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a feleségek, akiket megcsaltak, vagy elhagytak egy másik nő miatt, a saját hibáikat is képesek belátni, és elgondolkozni rajta, vagy csak a megcsaló felet és a harmadikat hibáztatják körömszakadtáig?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszát várnám, akik átéltek ilyesmit. A kérdés nem provokatív célú, férfiként érdekelne a női hozzáállás.
2021. ápr. 28. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Szia önkritikás!

Te is a saját hibádból nem kellesz a nőknek? Vagy az más, természetesen az is az ő hibájuk?

2021. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
? Ez mégis hol jött le a kérdésemből? Én boldog párkapcsolatban élek. Baráti körben viszont felmerült ez a téma, ketten is vannak válás után, és az exfeleség épp csak le nem köpi őket, minden az ő hibájuk. Innen jött a kérdésem.
2021. ápr. 28. 11:59
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Azok a férfiak akiket megcsaltak...<<úgyis fel tehetnéd a kérdést..Szerintem itt nincs különbség nő és férfi között.

Itt teljesen mind1 ,hogy melyik nem a vétkes és az áldozat.

Ha valaki megcsalja a barátnőjét nem hiszem ,hogy a nőben kéne keresni a hibát.

Ha egy nő megcsalja a pasiját sem a férfiban kell keresni a hibát.

Csak és kizárólag a megcsaló a hibás!

Ugyanis amíg nem történik meg addig bármit meg lehet oldani.

Max elválnak...de a megcsalásnak úgyis az a vége és ha szeretek valakit akkor pedig pont azt akarom el kerülni.


Persze az áldozatnak is vannak hibái mint mindenkinek...de nem hiszem ,hogy azok olyan nagyok lettek volna...ha 1x össze házasodtak.Ha meg igen akkor minek?

2021. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Én mindkettőnket hibáztatom a házasságunk megromlásáért, pontosabban azért, hogy a szürke hétköznapok által eltávolodtunk egymástól,és egyikünk sem változtatott ezen. A volt férjemet azért hibáztatom, mert nem akart tenni semmit a kapcsolatunkért, 17 év és 2 gyerek után, helyette inkább becsajozott és lelépett. Azért is hibáztatom, mert azóta gyakorlatilag semmiről se lehet beszélni vele, lekezelően, lenézően viselkedik amióta az új nuni megvan. Az új punit meg azért nézem le, mert bemászott egy nős pasi ágyába (tudott róla), és erőszakosan, matrica módra tapadva rászállt az exférjemre, akinek ez persze kapóra jött. Ennyi...
2021. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Egy a lényeg, mindig s férfi hibája.
2021. ápr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A sértettség sokkal előbbre való, mint a belátás. Ettől függetlenül az ember férfi és nő is ezt előbb-utóbb belátja, legfeljebb egoból nem ezt kommunikálja.
2021. ápr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
#6 Mi a helyzet, ha oka van a sértettségnek? Akkor mit kellene belátni?
2021. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Első esetben nem tudom mi volt a mai napig a hibám, mert még őrült szerelmes voltam, amikor kipenderítettek. Tehát akkor még besavanyodásról sem beszélhetünk, meg megunásról, mert bármit megtettem volna érte csak csettintenie kellett.


Az utolsó esetnél... az komplikált. Ott nem azt mondanám, hogy elromlottak a dolgok, ott a sors szólt közbe. Szerelmes lett másba. Nem csalt meg, nem akart elhagyni, de kibírhatatlan lett, mert boldogtalan volt. Nem tartom hibásnak egyikőnket sem. Így alakult. Meg tudtuk beszélni, le tudtuk értelmesen zárni a kapcsolatunkat. Azt nem mondom, hogy az egóm nem nyalogattam egy ideig, mert inkább neki fájt a legjobban a dolog. De örülök, hogy az exem megtalálta élete nőjét, tényleg nagyon összepasszolnak és a mai napig boldogok együtt.

2021. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket :)
2021. ápr. 28. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
#7-es A sértettségnek mindig oka van, és jogos is! Ettől függetlenül, ha 2 ember kapcsolata elromlik, akkor nem csak az egyik hibás, millió jel van, amit az ember lát, és tudatosan, vagy éppen tudattalanul félresöpör.
2021. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!