Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresned meg az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresned meg az ex barátnőd, barátod mikor van jelenleg kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Mint egy 'haveri szinten' beszélgettek hetente 2x3x pár szót. Normális ember módjára. De közben ott van neked a jelenlegi kapcsolatod ami elvileg nagyon szuper, semmi probléma nincs. Akkor miért veszed fel az exed dél a kapcsolatot? Miért kuldozget sz magadról neki képeket akár selfit akár fel meztelent?
2021. ápr. 28. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
nem teszek ilyet
2021. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Én jóban maradtam az exemmel (elváltunk), barátilag szeretjük egymást a mai napig. Kb. ennyi időközönként szoktunk beszélgetni is Messengeren. Küldtem már neki képet is, de azok mind viccesek voltak valamiért. A párom ezt elfogadta, ha akar, bármikor beleolvashat a levelezésbe, soha semmi félreérthetőt nem beszélünk.

Partnere válogatja, hogy ki mennyire fogadja ezt el. Én soha nem árultam zsákbamacskát, az új kapcsolatom elején elmondtam, hogy ez a szitu, megértette, elfogadta a párom.

A félmeztelen kép viszont már egyáltalán nem fér bele a dologba szerintem, mert az már szexizés.

2021. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ. Hogy ha normális viszonyban váltunk el, és nem 10-20 éve volt a szakítás, akkor

- ha gyászhírt kapok a családjából olyanról, akit én is ismertem, és részvétemet fejezném ki

- ha egykor közös házi állattal történne valami

- ha pl tudom, hogy nagyon szükségem van valaki telefonszámára, akinek nem tudom az internetes elérhetőségét, de azt gyanítom, hogy neki megvan, és más elérhető ismerősömnek nincs

- stb

Az általad leírt helyzet pedig akkor áll fent, hogy ha nem haveri szinten beszél valaki az exével, és még akar tőle valamit (szex), mivel meztelen képeket küld

2021. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. ápr. 28. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog, a belső megtart,jó szex hozzá láncol. Ha emberileg nem megy a dolog attól a szex még mehet. Sok sok kapcsolatban tudom,hogy hetekig hónapokig az exxel is volt szex.
2021. ápr. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz ott a pont a jó sex hozzá láncol és vissza járhat azért a jó sex miatt néha-néha sunyin meg oldani.
2021. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!