Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ri*ancos vagy visszafogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ri*ancos vagy visszafogott kinézetű lányok tetszenek meg neked inkább?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, hogy az egyik tetszik de a másik fajtával jössz össze?

2021. ápr. 29. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
A bevállalósabb kinézetűek jobban bejönnek. R*bancnak azt tartom, aki fűvel-fával összejön, nem azt, aki jól néz ki és ezt nem szégyelli.
2021. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én jobban szeretem a visszafogottabb lányokat 😇
2021. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Amelyiket előbb ellehet kapni.
2021. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Mindegy, mindkettő nézhet ki jól. Öltözhet felőlem "r!bancosan", ha ő maga egyébként normális.
2021. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
A legjobb aki visszafogott kinézetű az ágyban viszont nem az!😊
2021. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Nőként jegyzem meg, hogy nem csak ez a két véglet létezik :D
2021. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Öltözködhet egy nő nőiesen, extrémen, kihívó ruhákban, anélkül hogy kifejezetten r * bancosan nézzen ki. Azaz van egy stílusa, attól még hogy kihívó ruhákban van.

Ennek ellentétje mondjuk ha valaki valóban úgy öltözik mint az útszéli prosti.

Nehéz megfogni azt, hogy mitől válik a kihívó öltözet stílusossá, de ha egy lánynak sikerül, akkor róla nem bírom levenni a szemem. És össze is jövök vele, a barátnőm is ilyen típus. Inkább nőies mint kihívó, de semmiképp nem visszafogott :)

2021. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Jajj, de bírom az ilyeneket, mikor már a kérdés is ilyen manipulatívan van megfogalmazva :D
2021. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Most ez amúgy attól is függ, hogy mit értünk "r*bancos" alatt. A szűk, feszülős és kicsit sokat mutató ruhákat?

Ha igen, akkor mindkét verzió tud vonzó lenni a számomra.

Meleg, nyári napokon nagyon vonzó tud lenni, ha egy lány mondjuk egy sima, fehér atlétát és forrónadrágot visel, vagy esetleg valami testhez simuló, nyári egyberuhát.

De ugyanúgy az is fel tudja kelteni a figyelmem, amikor valaki egy bő, oversized pólót hord, még az sem baj, ha a nadrágjába tűri. Vagy mondjuk egy kockás inget, alatta egy fekete, zenekaros pólóval, vagy akár egy bő, hoodie szerű pulóvert.

Igen, főleg egy bő, fehér hoodie, fekete csőnadrággal :D Olyan ölelgetnivalóan tudnak benne kinézni a lányok :)

Na, szóval a lényeg, hogy változatos az ízlésem :D De szerintem ez a normális.

2021. ápr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A riba*cos lányok.

Fent voltam évekig társkeresőn full szolíd képpel.Kb alig volt match üzenet szinte semmi.Változtattam a profilomon,feltettem egy iszonyat kihívó képet.Azóta kb óránként 4 üzenet.Ez azért sok dolgot elmond.

2021. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!