Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet intellektuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet intellektuális kinézetem?

Figyelt kérdés

Nem csak egy szemüvegtől. Bár kétségtelen, hogy a szemüvegtől értelmesebb fejem lenne. De pl. A diplomás embereken is lehet látni a kinézetükön (ruházat, hajviselet stb.) hogy magas végzettségűek. Hogyan tudnám ezt szakmunkásként elérni, hogy hasonló kinézetem legyen mint egy orvosnak, mérnöknek, ügyvédnek vagy tanárnak?

Ne azt mondja senki, hogy járjak szemüvegbe, ingbe, nyakkendőbe, mert ez így nem jó. Aki amolyan magas végzettségű, azon pl. sportos ruházatba is látszik az intelligens kisugárzás. Hogy tudom ezt elérni?



2021. ápr. 30. 18:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Alapból nem vagyok szemüveges, de bármilyen keretet megcsinálnak dizájn szemüvegre, dioptria nélküli üveggel.
2021. ápr. 30. 18:29
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad magad: intelligens a kisugárzása.

Azaz intellektuális.

Az meg belülről jön, az vetítődik ki.

2021. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség. A kinézetet, a külsőt meg lehet úgy csinálni.

Rámnéznek, azt hiszik valami főorvos vagyok. Az már más dolog, ha megszólalok, kiesik a kapanyél a számból.

2021. ápr. 30. 18:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Rámnéznek, azt hiszik valami főorvos vagyok."


Nos, a legtöbb esetben már a tekintetből is látszik.

2021. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De miért, hogyan kéne néznem ahhoz?
2021. ápr. 30. 18:46
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Van egy csomó youtube video, persze angolul, ha tudsz. Pl Italian style, French style. Nézegess olyan képeket, amik tetszenek, amilyen lenni szeretnél, és elemezd. Szerintem a legnagyobb különbség a fogsor. Dolgoztam gyárban ( diplomásként) és a munkásoknak mind hiányos, rossz volt a fogsoruk, vagy valami nagyon olcsó sárgás koronájuk volt, ha volt. De általában az se volt.

Ami a ruhákat illeti, menj a természetes anyagok felé. Pamut, gyapjú, len, bőr, esetleg viszkóz, lyocell, bambusz. Óriási a különbség.

Ne legyen poliészter, akril, nylon, poliuretán, stb.

Szabasd magadra a ruhákat jó varrónővel. Nem kell drága ruha, nem kell márkás ruha, csak legyen jó anyagból és legyen rád szabva. Ne a divat után menj, hanem egy időtlen stílust keress.

Ne legyenek rajtad feliratok. Ne legyen szakadt, szabdalt stb a farmered.

Ne lógjon rajtad az ing, hanem tűrd be a nadrágodba, legyen egy jó öved. A cipőd legyen természetes anyagból és legyen időtlen a kinézete.

A szemüveg egyáltalán nem szükséges, de ha kell, akkor nagyon gondosan válaszd meg, az nagyon nehéz szerintem.

Legyen egy nem hivalkodó de legalább 20 ezer forintos karórád, ne valami piaci gagyi.

A kabátod ne ilyen pufikabát legyen ( kivéve a legnagyobb hidegben) hanem valamilyen visszafogott színű (hosszabb) szövetkabát, megint csak rád szabva, vagy eleve találd ela jó méretet, főleg vállban.

Sokmindent turiban is megkapsz, ha nyitott szemmel jársz, és szánsz egy kis időt a keresgélésre.

Egy ing meg egy jó zakó (akár lazabb stílusú) nagyon sokat dob a férfiakon, nem kell nyakkendő hozzá.

2021. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na ez jó leírás. És nyári öltözetbe tudsz valami hasonló tippet?
2021. ápr. 30. 18:55
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Nyári az mindenképp nehezebb mert férfiaknak nem igazán illik a szandál. Papucs abszolút kizárva, nőknek is szerintem utcára nagyon közönséges viselet.

Szerintem egy világosabb színű vászoncipő olyan mini zoknival ami nem lóg ki belőle hanem rejtve marad, vagy valai visszafigittabb sportcipő, amiről nem üvölt hogy piaci, olcsó.

Eleve ne legyen tetoválásod. Ha már van, akkor többet ne csináltass.

Ha lehet inkább a hosszabb nadrágok felé kacsintgass, vékonyabb vászonnadragok felé, de ha nagyon meleg van akkor a rövidebb, térd fölé érő, nem gumis hanem rendesen gombos-cipzáros vászonnadrág. Ez se legyen színes, mintás, hanem visszafogott színű ami sokmindenhez illik.

Ehhez vehetsz valami pólót ami nem feliratos, márkaneves, de lehet valami mintája. Személy szerint nem vagyok a rövid ujjú ingek híve, elegánsabbak inkább fel szokták tűrni az ingujjat, de az meg meleg. Ezt döntsd el te :)

Egy jól kivalasztott napszemüveggel sokat dobhatsz az összhatáson.

Semmiképp se hordj magadnál övtáskát, nejlonszatyrot.

A tartásodra, járasodra is ügyelj mert sok esetben az is tükrözheti az intelligenciát.

2021. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A fentieket kiegészítve, még véletlenül se jusson eszedbe félajtóra gyúrni magad, és kerüld a fuxokat, ha nem akarsz nyóckeres prolinak kinézni.
2021. ápr. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez jó. De szerintem a hosszú vászonnadrág kissé nagypapás. Vagyis inkább az idősebbeknek illik. Egy 30-as pasinak az nem annyira illene.
2021. ápr. 30. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!