Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem 2 hete van külföldön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem 2 hete van külföldön, valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A férjem 2 hete ment ki dolgozni. 3 gyermekünk van. Tudom, hogy a pénz miatt ment ki, mert a hitelünket szeretnénk kifizetni. 4 hét múlva jön haza. Egyre nehezebben viselem el a hiányát.Esténként hülye gondolatok.. mi van ha megcsal.. talál mást.. nem akar majd hazajönni. Én nem szerettem volna, hogy elmenjen. Akik hasonló helyzetben vannak,ti hogyan csináljátok? Persze lefoglalnak a hétköznapok, de a hétvége borzalmas. Nincs itt, mindent egyedül, a gyerekek stb...
2021. máj. 1. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Jézus, mennyire életképtelen vagy. Már kéééééééét hete? Hát az majdnem egy vietnámi háború

Te figyelj, most egy jó tanács. Ha meg is akarod tartani ne csüngj a nyakán. Ezer százalék, hogy gyerek ide-oda meg is fog csalni, mert azoktól az emberektől, akik mástól várják hogy szórakoztassák őket, mert nélkülük még egy hobbijuk sincs, mindenki menekül. Szóval nem csodálom csórit, hogy most épp nagyokat lélegzik külföldön

2021. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem rendszeresen dolgozott külföldön, illetve volt egy időszak, mikor 4 hónapig távol volt, egy másik kontinensen, aztán mentünk utána. Végeztem a munkám, programokat szerveztünk a gyerekkel, családommal, barátokkal. A férjemmel minden nap beszéltünk 1-1,5 órát. Mivel a cél az volt, hogy ne kelljen hosszútávon így élni, ezért mindkettőnkben az volt, hogy ezt végigcsináljuk, aztán minden könnyebb lesz. És így is lett.
2021. máj. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem hét hónapig volt kint folyamatosan, itthon két gyerek, anyàm és egy hàz gondjai. Kibirtam, ahogy ő is. Ezt nevezik hàzassàgnak.
2021. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer még egyetemistaként egy 35 éves elvált férfi volt a lakótársam pár hónapig. 4 gyerekük volt, 2-10 évesek és a férfi elment az ország másik felére dolgozni, hogy sokkal több pénzt keressen a családjának. A felesége megcsalta, teherbe esett az új pasitól és el is vált tőle. Az ember visszaköltözött, hogy a gyerekei közelében lehessen. 4 gyerekre akkora volt a gyerektartás, hogy állandóan túlórázott. Egy albérleti szobában lakott 35 évesen, rengeteget dolgozott és az egyetlen szórakozása az volt, hogy este a TV-t nézte és hetente egyszer rendelt magának pizzát. Ha nem látom első kézből, el sem hiszem hogy ilyen létezik.
2021. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Életképtelen?? Csüngök a nyakán?? Nem is ismersz! Sosem gátoltam semmiben sem. 14 év alatt nem voltunk távol egymástól és mindig jól megvoltunk.Ez egy más helyzet amit nehezen dolgozunk fel mind a ketten! Hasonló helyzetben lévőket kérdeztem!
2021. máj. 1. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es, az én exem elment külföldre dolgozni, ott összejött a munkatársával, már csak azért jött haza, hogy összeszedje a cuccait. Otthagyott engem a 4 éves gyerekkel, hitellel, meg az összes felelősséggel. Sokáig gyerektartást sem fizetett, és élte az életét az új nővel.
2021. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
4 Ezt mi se hisszük, mert nem kérhet gyerektartást a nő ha még a lakás felét sem fizeti ki neki. Ez nem így megy, hogy elválok és enyém minden, te meg mész albérletbe és még fizetsz is.
2021. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6 nyilván már voltak ott gondok, csak vak voltál rá. Ugye nem gondolod komolyan, hogy egy tökéletes házasságban csak úgy félremennek az emberek.
2021. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7. Nem tudom mit beszéltek meg, miben egyeztek meg. Az a vicc, hogy láthatólag jóban voltak. Egyszer el is jött hozzánk az albiba az exfeleség és a 4 gyerek. Ezt sem lehet tudni előtte milyen ingatlan viszonyaik voltak, stb.
2021. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hét nem a világ, ne kezdj kombinálni. Szeresd, várd, foglald el magad!
2021. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!