Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Művészlelkű férfival milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művészlelkű férfival milyen a kapcsolat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Persze tudom, hogy nincs két egyforma ember még a művészlelkek közt sem, de tényleg érzelmesebbek mint az átlagférfiak?
2021. máj. 2. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
ne:D
2021. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Mozogtam ilyen körökben. Vegyes. Képzős férfiak között akikkel találkoztam (festő szak főképp) volt normális, kedves és volt magától elszállt tróger alkoholista, aki mindenkit gúnyolt miközben ő úgy néz ki mint egy rakás szar. Nekem a szilikátos/keramikus stb vonalon mozgó férfiak tűntek érzékenyebbnek, ha ez a fontos. De nem lehet általánosítani.

Zenészek meg...zenészek. Ami feltűnt, hogy az összes művésznek -akinek volt-nagyon szép nője volt.

2021. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal mindketten azok vagyunk, leginkább ilyen körökben is mozgunk, és ahogy te is írtad, nincs kettő egyforma. A páromból kiindulva az alábbiakat állíthatom:

- Nagyon szenvedélyes és nem csak az alkotásai, hanem az élet minden irányába. Nem csak odateszi magát, de nagyon precíz is.Egy apróságnak tűnő dolgon is képes órákat dolgozni, csakhogy a lehető legjobb legyen.

- Érzelmesebbek jó és rossz értelemben is. A többség általában a művészetén keresztül fejezi ki önmagát a legjobban, de sokan sokkal nyíltabbak, ha az érzelmeikről van szó és kevésbé vannak olyan korlátjaik, mint például, hogy "egy igazi férfi nem sír (ami amúgy is hülyeség).

- Néha órákra is képes bezárkózni, hogy ő most fest/zenél (ő ezzel a kettővel foglalkozik), ami nem baj, mert akkor én addig írok/filmezek, vagy elmegyek valahova. Kell némi egyedüllét, amikor csak az adott projektjével tud foglalkozni.

- Borzasztóan kíváncsi jellem és mindig szereti más megközelítésből megismerni a világot. Nincs olyan, hogy egy táj vagy város unalmas.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, de tényleg nagyon változatos jellemekről van szó, hiszen maga a művészet is az.

28/N

2021. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm szépen, hogy így kifejtetted!:)
2021. máj. 2. 13:49
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ismerkedtem ilyen pasival, rajzolt, gitározott, énekelt.

Beképzelt buz1 volt. Nem akart bejárni egyetemre, de dolgozni se. Mindig mindenkit szidott, de főleg az anyját aki nem vett meg neki mindent. Én diákmunkáztam, beintéztem volna őt is de neki nem tetszett. Bejelölt a munkahelyről pár pasi, és egyfolytában féltékenykedett a művész úr. Pl feltettem pár képet magamról, rögtön kritizált hogy amikor találkoztunk nem öltöztem ki ennyire. Pfú milyen póló volt már rajtam, stb.


Vannak tetováló barátaim. Ők viszont teljesen normálisak.

A legtöbb macska imádó, szeretik a rock, metal zenét. Érzelmességre szerintem átlagosak.

2021. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Rendes művész, mint József Attila vagy Edgar Ellen Poe vagy idegesítő hipszter, mint a kortárs "influenszerek" és "sztárséfek" többsége?
2021. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Volt egy művészlélek exem, ő irtózatosan labilis volt, nagyon szélsőséges érzelmi világgal, ami a művészetben előny, de a való életben már nem annyira. Elég csúnya vége lett a dolognak. Nem általánosítok egy esetből, de szerintem én nem illenék egy ilyen emberhez, túl földhözragadt vagyok.
2021. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7. Ettől még lehet sikeres ember és boldog. Ezért lett vége? Gondolom akkor te hagytad el..
2021. máj. 2. 17:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam még, bár őszintén szólva piszkálja a fantáziámat a gondolat. Magam is művészlélekként létezem, igaz, én nőként csak a gyengébb nem oldaláról tudok nyilatkozni. Saját magamat érzelmileg labilisnek tartom, viszont nagyon tudok szeretni, ragaszkodó típusú vagyok és hűséges a szerelmemhez. Vannak művész beálítottságú barátaim, van, akivel meg is próbálnám. Szerintem nem volna annyira szörnyű. 😀
2021. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!