Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves férfiként összejönnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfiként összejönnétek egy 19 éves lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, kedves lány, nagyon tetszik is, viszont riasztó belegondolni abba hogy ő még csak most fogja kezdeni az egyetemet (ráadasul 5 éves képzést) míg én már rég túl vagyok ezen a korszakon és már dolgozom.
2021. máj. 2. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
5%
Inkabb 14-16 evessel de talan 19 meg belefer
2021. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Randizzatok, beszélgessetek sokat, és majd kikristályosodik. Meglátod, zavar-e a korkülönbség vagy nem, nagyon szerelmes vagy-e belé vagy nem.
2021. máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekvállalási kérdésben muszáj egyetértenetek! Akartok vagy nem? És habigen, mikor? A korkülönbség miatt kiemelten fontos lehet az egyezés.
2021. máj. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Utóvégre ennek a korkülönbségnek vannak előnyei, hátrányai. Neked kell majd tudnod, melyik a fajsúlyosabb. Az előnyök felülmúlják az esetleges hátrányokat? Vagy nem szamítanak az előnyök, mert olyan sok a hátrány? Nincs 2 egyforma kapcsolat!
2021. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Pontosan azért, amiket leírtál. Neki egészen más életstílusa, problémái, stb. lesznek a következő 5 évben, mint neked. Szerintem sokkal több mindent megélhetsz egy korban közelebb álló nővel.
2021. máj. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Nem kell egyből házasságban vagy hosszú távban gondolkozni.
2021. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha arra nem is, futó kalandra összejönnél vele, mi? :D
2021. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
#7 mert te nem?
2021. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Igen. A szüleim között is 8 év korkülönbség van, igaz ők későbbi életkorukban találkoztak, de nem olyan sokkal. Ezt kell megdumálni (nem az első randin persze, de nem is örökké halogatva), hogy ki nagyjából mikor képzel el családot, gyerekeket, ha egyáltalán akartok.


Ja és a 19 évesek se mind bulizósak, partizósak, stb.

2021. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ahogy eddig se tettem.
2021. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!