Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok szakítanátok a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szakítanátok a barátotokkal ha kiderülne, hogy az előző barátnője kedvéért beöltözött nőnek, és meglátnátok az így készült fotókat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 2. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%

Remélem nem, vagány fickó


Műbrokival is fenékbe rakták?

2021. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2021. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Én igazából még kicsit büszke is lennék rá! Nem gondolnám, hogy egy férfinak mindig minden körülmények között maszkulinnak kell lennie, sőt! Azt is nagyon bírnám, ha az én kedvemért tenné ezt. Remélem tudtam segíteni. :)
2021. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2021. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Megundorodnék tőle.
2021. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Láttad a Dán lány c. filmet?
2021. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

Nagyobb valószínűséggel tenném ezt, ha egy bulin a haverokkal bolondozott, vagy valami táborban volt.


Valamiért az jobban zavarna, ha az előző barátnőjének öltözött be.

2021. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
69%
#7: Miért, ha kérdezhetem? Mindannyiunknak megvan a múltja, úgy gondolom, hogy itt mindenki bánt is már meg számtalan dolgot, követett el hibákat (bár hangsúlyoznám, hogy én ezt nem rónám fel hibának!), és valószínűleg mindannyiunknak volt már itt párkapcsolata, talán több is. Miért zavarna jobban a tudat, hogy a volt barátnője kérésére tette ezt? Szép napot!
2021. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem szakítanék ezért, nem tartom akkora hű de nagy dolognak.
2021. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindig nyaggatom a páromat hogy vegye fel a ruháim közül ezt azt XD Néha szex után amikor nagyon pihent az agya akkor ráveszem hogy bújjon bele a haspólóimba vagy a hálóingembe, de általában egyből leveszi és csak röhögünk rajta :D
2021. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!