Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nem komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem komoly kapcsolatot keresnek! Mégis csak komolyra fordulhat a dolog, ha a nővel jó a szex és ezen kívül minden másban is passzoltok?

Figyelt kérdés

Nem akarsz kapcsolatot, max szex. Nem fogott még meg nő annyira, hogy hosszútávon, komolyan tervezz vele. Aztán lett egy új szexkapcsolatod, meglepően jó a szex, passzoltok az ágyban, majd jobban megismeritek a nőt és kiderül, hogy minden másban is passzoltok. Gondolkodnál azon, hogy komolyra fordítsd vele a dolgot?


Akivel történt már ilyen, az elmesélhetné a sztorit.


2021. máj. 3. 00:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Jajj. Ez nem így néz ki. Ha valaki csak szexet keres és ezt még nyíltan is közli, az csak szexet keres. Kár férfi, akár nő. Az estek 99%-ában ez a helyzet.

Aztán ott a maradék 1%, ahol a másik fél tényleg megfogja az illetőt. Na, mivel ezt a kérdést ide kiírtad, nem tartozol ebbe a kategóriába.


Egyébként volt ilyen időszakom férfiként. A legtöbb nővel jól kijöttem, akivel lefeküdtem. Igazából ez volt az alap, nem is feküdnék le soha olyannal, akivel nem jövök ki jól. De, egyikük sem nyújtott haverságnál vagy barátságnál többet, hiába gondolták páran azt.

2021. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azoknak kamuzzak h csak szexkapcsolatot akarnak akit nem tudnak elkepzelni baratnonek.
2021. máj. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van egy barátom, akit sosem fogott meg még senki, nincsenek komoly kapcsolatai, csak életében 3x történt ilyen, de azok a lányok pont visszautasították, egy csók sem történt soha, tehát nem ezen múlik szerintem.
2021. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!