Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom aggódni szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátommal. Most fog végezni az egyetemmel és a vizsgáira készül ezerrel meg a szakdogáját írja. A lényeg: van egy lánybarátja, aki szintén erre a szakra jár és ez a csaj is most végez, évfolyamtársak. Korábban ezzel a csajjal nem csak baráti volt a viszonyuk, többször is csókolóztak. Végül nem jöttek össze, de jóban vannak.

A lényeg: a barátom minden héten legalább egyszer, de van hogy minden másnap írogat ennek a lánynak. Ilyenkor előfordul hogy órákon át dumálnak, valamelyik nap is hajnali 1-ig. Állítása szerint csak egyetemi dolgokról, meg szakmai dolgokról.

Jogosan zavar ez engem? Tudom hogy nem csalna meg, elvégre velem van, nem ezzel a kis rüfkével de akkor is zavar ez az egész. Miért kell vele társalognia? Vannak haverjai akik szintén erre a szakra járnak az miért nem elég ha velük dumál?


2021. máj. 3. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Igen, van.
2021. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted van köztük vmi? Most mit csináljak, nézzek bele a telefonjába hogy mégis miről írkálnak?
2021. máj. 3. 15:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Aggódhatsz...de ne nézz bele a telefonjába. Beszélj vele erről értelmesen, komolyan.
2021. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Tök mindegy szerintem, miről írkálnak, ha órákon át, éjszakába nyúlóan teszik azt. Van közös témájuk. Ma még egyetemi dolgok, holnap magánélet.

Engem is zavarna, pláne úgy, hogy régebben kavartak, magyarul bejönnek egymásnak.

2021. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
#2: még nincs, max chaten flörtölnek, de majd lesz.
2021. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Van okod aggódni, akik között ilyen jó barátság és testi vonzalom is van, éjjelbe nyúlóan beszélgetnek ott bizony lehetnek érzelmek.

Jogosan zavar? Bármi zavarhat, viszont barátodnak melletted is van élete, ahol ez a lány egy fontos személy, amit vagy elfogadsz, vagy továbblépsz.

Miért kell vele társalognia, miért nem mással teszi? Mert élvezi a társaságát.


Ugyanakkor szerintem nem egészséges szoros kapcsolatot ápolni valakivel, akivel megvan a kölcsönös vonzalom, mert csak idő kérdése több legyen (ha még nem volt).

2021. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Minden megcsalas sunyi beszélgetésekkel kezdődik.


Mond a párodnak adja oda a telefonját h ha nincs rejtegetni valója.

1. Ha oda adja és törölve van a lány a beszélgetésekbol akkor van okod aggódni.

2.

Ha felhaborodik és véletlen sem szeretne oda adni akkor szintén van okod aggódni.

3. Ha oda adja és belenezhetsz hát akkor még úgy is látod a beszélgetésből h mi a helyzet.


De szerény véleményem szerint van okod aggódni.


29N

2021. máj. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
Nincs.
2021. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
En nem hiszek a ferfi no baratsagban. LEhet, hogy par embernek ez mukodik, de legtobbszor csak egy idozitett bomba. Marpedig a bomba mellett nem szeretnek az emberek elni. Rajtad mulik, hogy hol huzod meg hataraidat. Ha neked ez belefer, akkor elj egyutt a szituacioval, ha nem, akkor itt csak te tudsz valtoztatni. Fontos, hogy a sajat hataraidat huzod meg, tehat nem mehetsz oda a baratodhoz, hogy dobd ki a csajt, vagy lelepek. Mert akkor az o hatarait huznad meg, ami szinten nem optimalis. Neked kell ezzel a helyzettel megbaratkozni, vagy ebbol elmenenkulni.
2021. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Kis rüfkével....bocs de mire ez a rosszindulat? Mi rosszat tett a csaj azonkívül hogy dumálnak és ez téged zavar??

Ez elsősorban a barátod felelőssége!


Én nem aggódnék, de ez én vagyok. Veled van, ez a lényeg. Ha megcsal nem ezen múlik.

Mellesleg én is most fogok az egyetemen végezni és minden infó jól jön. Mindenkivel akivel csak tudok beszélek.


Csókolóztak...ne haragudj de azért a csók az sehol nincs. Az még semmi. Mindenkinek van múltja, gondolom neked is.


Szóval elhiszem ha zavar, oké, beszéljétek meg értelmesen, de te se lehetsz valami kedves..

2021. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!