Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én rontottam el valamit? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontottam el valamit? Mit tudok csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pórbálok rövid és tömör lenni. Van egy srác akivel ismerkedek, már 10szer randiztunk, de még mindig nem szexeltünk.

Kb az 5. randin volt hogy felhívtam magamhoz,talán ott rontottam el hogy főztünk közösen majd beraktam zenét meg bontottam egy bort hogy oldajma hangulatot, és csak félig működött neki és mondta is hogy izgul , nem tudja miért van ez nem szokott lenni, mondtam hogy semmi baj én is izgulok úgyhogy csak ráfeszültünk. Azóta 3+ olyan alkalom is volt amikor feljött és szintén nem történt semmi, vagyis egyszer már állt neki és adni akartam egy gumit mert eléggé egyértelmű volt a helyzet majd elterelte a dolgot hogy neki hamarosan mennie kell stb..

egyszerűen nem értem közben ő keres engem, bevallotta hogy komolyan érdeklődik irántam és többet érez, ő az aki a pettinget kezdeményezi de ha a szexhez jutnánk vége a dolognak.

Próbáltam eddig úgy viselkedni hogy természetes, semmi baj, próbáltam nem éreztetni vele semmit, (azt tudom hogy kevés tartós kapcsolata volt, de nem szűz mert lefeküdt már 5 lánnyal).

sőt ha orálisan kényeztetem semmi visszajelzést nem ad hogy jó-e, kedzem azt érezni hogy én vagyok a rossz?(pedig az eddigi partnereim nem panaszkodtak) de kezd alább hagyni így bennem a tűz, és napok óta a gyomrom görcsben van hogy most mi a baj. Az egyértelmű hogy tetszem neki, fel is áll neki rám, de nemtom hogy a gumi a baj? De csak mondaná..de szerintem egy normális férfi csak fel tud húzni..

nem csak ez, szerintem érzi hogy már ez kezd kellemetlen lenni és a napokban elkezdett kerülni és lemondani találkozót, de érzem hogy ezt meg kéne vele beszélnem hogy mi a baj, hogy segíthetnék..

vélemények?


26L és 28F


2021. máj. 3. 16:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
én kitartanék mellette mert különleges embernek gondolom és én is elkezdtem többet érezni csak kicsit aggódom mi lehet, vagy velem van e baj..
2021. máj. 3. 16:30
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell feltétlenül lefeküdni. Próbáljatok valami egyszerűbbel kezdeni, pl. masszírozás.
2021. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

A srácnak valószínűleg komoly szexuális szorongásai, illetve egyéb szexuálpszichológiai problémái lehetnek. Ismerősek a tünetek, nekem is volt ilyen időszakom. A legfontosabb lenne, hogy egy ideig most NE erőltessétek a szexet ilyen görcsösen. Helyette jó volna őszintén (de tényleg rohadtul őszintén!) beszélgetni a szexről, hogy mi áll az idegesség hátterében (van-e például valami miatt szégyenérzete stb.).

Illetve mondd meg neki, hogy te nagyon sokszor tervezel vele lenni, szóval nem kell teljesíteni, nyugodtan elsülhet pár másodperc alatt is. Ha fél a kudarctól, akkor valljon kudarcot néhányszor az elején - ha már bekövetkezett a félelem tárgya, utána oldódik a félelem!

2021. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy igazából még szűz, csak mást mondott. Vagy a gumitól lelohadna neki.
2021. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
sztem ő is nagyon szeretne veled lenni, viszont atttól retteg h nem fog elég jól teljesiteni ami miatt kukázod, ezért inkább meg sem próbálja, mert csak a bukás lebeg a szeme előtt.
2021. máj. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Keress mást!
2021. máj. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem rontottal el semmit, o nem all keszen egy kapcsolatra. Minimum pszichologusra lenne szuksege, de szerintem meg orvos sem latta. Mert akkor azt kommunikalna. Most megprobalja a fejet a homokba dugni, gondolhatod mennyire lesz sikeres. Nem erdemes kapcsolatot ugy elkezdeni, hogy egybol ilyen fajsulyu problemaval kezdtek. Pont az lenne az egyik legszebb resz, amikor az elejen mindentol szabadon felfedezitek egymast es a vilagot gondok nelkul. Ez most kimarad. Nem lesz mire epitkezni.
2021. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát nekem is úgy tűnik h meg szűz csak mást mondott...
2021. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 AndrejjaMarijann ***** válasza:
97%
Szia! Én is ugyanebben a cipőben jártam, kínlódtam, hogy nem vagyok elég jó, fél évig ez a borzalom ment, aztán bevallotta, hogy még szűz. Mondani bármit lehet, ennek a srácnak komoly problémái vannak, amiről egyelőre nem akar beszélni. Legyél vele türelmes és ne magadban keresd a hibát. Le kell ülnötök beszélni.
2021. máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon valószínű, hogy szűz, vagy hogy a nőkkel való tapasztalatai finoman szólva sem "dicsekvésre méltóak". A szégyenérzet sok esetben pont ebből származik. Hogy még szűz, vagy későn veszítette el, kevés csajjal volt, azok is selejtesek, vagy prostiknál volt. Hidd el, ha már 16 évesen elveszítette volna a szüzességét, azóta pedig rendszeresen lett volna barátnője, vagy kalandjai, akkor nem lennének merevedési problémái!

Úgyhogy ha rám hallgatsz, egyértelműen és határozottan rákérdezel erre a témára nála, hogy mi is volt pontosan a múltjában!

2021. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!