Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét exen hogy lehet bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét exen hogy lehet bosszút állni?

Figyelt kérdés
Nem fogom részletezni, de az exem csúnyán belém rúgott, kihasznált. Hát természetesen neki hamarabb összejött is minden, mint nekem, elég hamar lett egy felesége, és gyereke. Nekem is lett párom, de később, ráadásul mi még nem tudunk együtt élni sem még. Szívesen megmutatnám neki, hogy én nem egy rongy vagyok, akibe ő csak belerúgni tudott.
2021. máj. 3. 17:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Olvasd el a Monte Cristo grófját, amely a bosszú természetéről szól, ha még nem tetted.
2021. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem könyvajánlást kértem.
2021. máj. 3. 17:20
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne a bosszút forrald, hanem lépj túl. Ami valódi bosszú, az nem legális. Max. reménykedni lehet benne, hogy megbünteti a sors. Hidd el, élhetsz bármilyen boldogan, lehetsz akármilyen vonzó, vagy gazdag... Őt ez marhára nem érdekli sajos . :(
2021. máj. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj bosszút állni, mert azzal csak azt teheted ki, hogy még mindig nem vagy túl rajta. Azért érdekelne, mit szól a jelenlegi párod, hogy még mindig az exen pörögsz.
2021. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Én azért elgondolkodnék, hogy miért dobott ki....miert mast vesz el felesegül. Ha te nem tettel semmi rosszat, akkor pedig lépj túl
2021. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Abban hibáztam túl naiv voltam, és túl kedves. Mellettem írt más nőknek is, meg utalgatott rá, hogy vajon az akkori exe mit gondol arról hogy velem van.
2021. máj. 3. 17:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális partner megtalálása nem verseny. Az, hogy előrébb jár a kapcsolataiban inkább a te éretlenségedet tükrözi, főleg, ha bosszút akarsz állni! Koncentrálj magadra, és a jelenedre, felesleges energiát fektetni exbe.
2021. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Kill Bill c. film jutott az eszembe :D


"ráadásul mi még nem tudunk együtt élni sem még" - Nem vagy előnyös helyzetben, és így nehéz bármit is az orra alá dörgölni...


Én is voltam hasonló helyzetben - a csaj szakított velem, mert nem tudtam teljesíteni az anyagi elvárásait (amúgy ez érettségi után volt, akkor kezdtem munkát keresni).

Összejött egy IT-s sráccal... aztán évekkel később találkoztunk, és kioktattam, hogy rossz döntés volt, mert már 4x annyit keresek a vállalkozásommal, mint az az unalmas számítógépes lúzer - látszott rajta az irigység :)

2021. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Az exem 7 év együttlét után vert át, alázott meg, szúrt hátba, amit rengeteg lelki bántalmazás és érzelmi zsarolás előzött meg.

Fél év kellett ahhoz(és még csodálkozom is, hogy csak ennyi. 1x csak átkattant bennem valami🤷🏽‍♀️), hogy már ne haragudjak rá és leszarjam, mit csinál. Pedig 1 héten belül összejött azzal, aki miatt kidobtam. Vagyunk egy páran hasonló cipőben. Nem értelek. Új párod is van már, akivel boldog lehetnél, de te versenyzel. Ha a párod egy bántalmazó, rossz ember-ahogy írod, akkor szerinted ő most boldog? Attól, hogy bepalizott egy másik nőt és elvette, boldog? Nem, nem az. Az ilyen emberek csak a külvilágnak élnek és általában belül rohadnak. Ne foglalkozz vele. Magaddal foglalkozz, legyél boldog, engedd el. Ez a legnagyobb büntetés, amit adhatsz-hogy nélküle is boldog vagy. Ameddig bosszút forralsz, ez nem fog menni. Szereted te igazán a párodat? Egyedül kellett volna először eljutnod arra a szintre, hogy leszarod. Egyedül kellett volna mosolyognod, hogy lássa, hogy neked még egyedül is jobb, mint vele. Neki meg azonnal kellett egy támasz, mert egyedül képtelen létezni. Rossz szemszögből nézed a dolgokat, az a baromi nagy baj itt. Csak magadat hergeled, fölöslegesen.

2021. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni az sem, ha a fejeden pörögsz. A legjobb bosszú, ha tovább lépsz.
2021. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!