Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tettétek túl magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tettétek túl magatokat azon, hogy bár voltak párkapcsolataitok, a szex soha nem volt jó és maga a kapcsolat sem (szerelem, szeretet terén)?

Figyelt kérdés
És már nem is lesz, mert már középkorúak vagytok?

2021. máj. 5. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Egy nagy melyrepules után úgy voltam vele, hogy muszáj terápiára járnom, ha normális életet szeretnék élni. 1 év után jelentős változások történtek. Mondjuk nem középkorú vagyok, de manapság már bármikor és bármibe bele lehet fogni.
2021. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és milyen nemű? Nőként bármikor találhatsz jó szexet, szóval azt pótolhatod. Ha normálisan válogatsz, akkor normális férfit is találhatsz. Értelemszerűen, neked is nyújtani kéne valamit...
2021. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

3

Nem, én csak feküdni fogok, mint egy darab fa, állig felöltözötten.


Egyébként köszi a válaszokat!


50 körül vagyok és nő.

2021. máj. 5. 13:40
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Oké, ilyen stílus után már mindent értek.
2021. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A "neked is nyújtani kellene vmit"-re válaszoltam kicsit gúnyosan. Ezért elnézést kérek. Nyilván nyújtottam és nyújtani is tudnék és szeretnék sok mindent. Ez alap.


A köteles illetőt pedig jelenteni fogom, mert ez nagyon bántó. Akkor is ezt mondaná, ha mondjuk azt mondanám, rákos vagyok és szörnyű fájdalmak között fogok meghalni?


Na ugyanúgy nem tehetek arról, hogy így alakult az életem.

2021. máj. 5. 13:53
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

"A "neked is nyújtani kellene vmit"-re válaszoltam kicsit gúnyosan. Ezért elnézést kérek. Nyilván nyújtottam és nyújtani is tudnék és szeretnék sok mindent. Ez alap."


Hát nyiiiilván. Az oldalon nem egy nő írta már, hogy ő mennyi mindent nyújt, de még orálra sem volt hajlandó. Ha valóban nyújtanál valamit, már rég jobb embereket találtál volna akár kapcsolat, akár szex terén. Vagy egekben voltak az elvárásaid és próbáltál magad fölé választani vagy nem nyújtasz túl sokat.

2021. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Jesszus, ne foglalkozt ezekkel a válaszolókkal, csak a saját frusztrációjukat és sikertelenségüket próbálják másokra vetíteni. De nekik se lesz jobb az életük attól, hogy anonim mocskolódnak. :)


A kérdésre válaszolva: az egyik nőismerősöm pont a múltkor házasodott, 50+ évesen. Eddig borzasztó kapcsolatai voltak, még nézni is rossz volt, hogy mit össze nem szevedett, most pedig iszonyú boldog, dúl a szerelem. Szóval ne add fel, sosincs túl késő ahhoz, hogy találj valakit, akivel tényleg megvan az összhang, szeretitek egymást és a szex is jó. (Nem, a szexuális életnek se kell meghalnia csak azért, mert nem vagy 20 éves!)

2021. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

#8: Jééé, nőként egy nőt bevédesz. Újra. Férfiakat meg szidsz. Újra.


Nem, attól, hogy a kérdező a stílusával nem talál normális társat, az nem azt jelenti, hogy bárki is frusztrált vagy sikertelen lenne itt.

2021. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

#9 Tessék? Hol szidtam férfiakat?

Ha kötelet javasolsz valakinek, arra nincs kifogás. Az ilyen válaszokkal csak saját magadat minősíted.

Én pedig nem szidom és nem védem egyik nemet sem, a válaszomban leírtam a tapasztalataimat, ami amúgy férfiakra ugyanúgy vonatkozik (pozitív értelemben).

2021. máj. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
#10: Utólag mindig betolsz egy ilyen visszahátráló szöveget.
2021. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!