Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim, uraim, sikerült itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, uraim, sikerült itt már valakinek valóban társat találni?

Figyelt kérdés

És hogy alakult?

Nagyon érdekelne. Nem tipikus társkereső oldal, de rengetegen vagyunk itt. És úgyszintén nagyon sok egyedülálló, magányos ember. :-(



2021. máj. 5. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy 5 évvel ezelőtt nekem igen. Igaz távkapcsolat volt és viszonylag ritkán találkoztunk. Olyan 7-8 hónapot voltunk együtt. Nem ajánlanám, mert nem biztos, hogy olyan az ember, amilyennek előadja magát. :D Persze lehet csak én nyúltam bele. :)
2021. máj. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keresek hölgyet , de elvan bújva ezert nem talalok rá.
2021. máj. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én a Badoon voltam fent. Onnan volt egy 4 éves kapcsolatom. Utána megint felregisztráltam elkezdtem ismerkedni egy sráccal de sajnos ő csak eljátszotta, hogy komoly kapcsolatot akar. 1 hónapig tartott az ismerkedés de ha komolyat akart volna sem maradtunk volna túl sokáig együtt, mert elég unalmas srác volt mindig csak pihenni meg aludni akart. Utána meg olyanok írtak akiknek a csirke volt a téma, hogy milyen fajtákat vettek másról kb nem is tudtak írni. Sokaknak a külső a fontos így nekem nehéz kapcsolatot találni, mivel nekem rövid hajam van, mert sajnos a hosszú nekem nem áll jól így sokan szóba sem állnak velem. De van sok rövid hajú nő ismerősömnek rendes barátja majd találok én is valakit. Manapság a latinos lányok a menők én nem vagyok az a kategória. 24/L
2021. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Levelezőtársat igen, már hosszabb ideje levelezünk, lenne igény élőbeli találkozásra is.

Nagyon "radarral" kell keresni a megfelelő embert itt, de van szerencsére 1-2. (F)

2021. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Levelezőtársat már találtam itt. Kb késő ősztől - tavasz közepéig beszéltünk, aztán megbeszéltük, hogy befejezük. Személyes találkozásra sajnos nem volt lehetőségünk, mert 2 különböző országban lakunk.
2021. máj. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Innen egy sem...badoon folyamatosan állítólag nézik a profilomat meg üzengetni akarnak velem (ezek ellenére soha nem írnak rám), szóval azt sem tudom komolyan venni :D.


29f

2021. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már találtam itt randipartnert. Fél évnyi chatelés után jutottunk el a randiig. Tudniillik barátságnak indult. 2 találkozó volt, csókom kívül nem lett több. Különbözőek voltunk személyiségileg, és ő nem érzett semmit. Közben lett neki egy udvarlója. Eléggé letört, sajnos mondtam olyat is amit nem kellett volna. Ezért egy évig nem is beszéltem vele. Nemrég volt a születésnapja. Írtam neki egy közös baráton keresztül. Igyekszem bocsánatot kérni, hogy ha más nem de barátok maradjunk. Furdal a lelkiismeret...

Rajta kívül megismertem egy szlovák nőt de a határzár miatt nem tudunk talizni. Így én mondtam neki hogy maradjunk barátok. Mai napig szoktam vele dumálni, ettől még nincs harag.

Jelenleg szingli vagyok, de szívesen levelezek bárkivel akinek "komoj" baja van. :)

2021. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Levelezőtársat már nem egyet. Bár van akit inkább ne tettem volna. De találkozásig nem jutottunk el egyikkel sem. Mondjuk igény lett volna rá.
2021. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!