Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amíg félénk, kicsit önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg félénk, kicsit önbizalom hiányos vagyok addig nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Ezen hogyan lehetne változtani?

23 éves vagyok és még sajnos nem volt kapcsolatom -gondolom ezek miatt- de már szeretnék.


2021. máj. 6. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
miert akarna egy no egy toketlen tictacpocsu fiut ha megkaphat egy igazi ALFAT
2021. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rajta valtoztatni. Szakember is csak evek alatt tud ebben segiteni. Mivel oda nem mesz, ezert marad minden valtozatlan.
2021. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, amíg nem vagy hajlandó oda-vissza kommunikációt (= információcsere) folytatni másokkal, mint ahogyan például itt sem, addig garantált, hogy kapcsolatod sem lesz, mivel alkalmatlan vagy rá.
2021. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ezen hogyan lehetne változtani?"


Azt teszed ezentúl, amit eddig nem tettél.

2021. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem hiszem. Nekem se volt még barátnőm és lassan 27 leszek:/

Az idő pedig telik..

2021. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!