Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább örülsz, ha a párodhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább örülsz, ha a párodhoz közeledni próbál valaki, vagy nem örülsz? Én mindig örülök. Ilyenkor büszke vagyok rá, hogy ilyen kelendő párom van. Féltékenységet is mindig érzem, de úgyis hűséges, menthetetlenül romantikus. Szóval örülök.

Figyelt kérdés
2021. máj. 7. 16:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Annyira nem de ettől nem is kell tartanom :-)
2021. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából hidegen hagy, az ő dolga. A kérdést először úgy olvastam, hogy annak örülök-e hogy hozzám próbál közeledni. Mondjuk arra is ugyanaz lenne a válaszom! :)
2021. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Őszintén szólva nem örülnék, hülyén érezném magam. De egyébként nem lenne bajom azzal, hogyha mondjuk a párom ettől jól érzi magát, mert az természetes dolog. (Miután persze elutasította a közeledést.)
2021. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem nagyon akar közeledni hozzá senki, mert teljesen átlagos, és nem is egy extrovertált típus, aki rendszeresen sok új emberrel létesít kapcsolatot.
2021. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök, de nem is vagyok féltékeny. Bízom benen, hogy le tudja korrekt módon rendezni.
2021. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most miért lett lepontozva a 4? Én felpontoztam mindenkit, normális válaszok.
2021. máj. 7. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
4 vagyok, és én sem tudom, miért lettem lepontozva :D Nem azért írtam, hogy degradáljam a páromat, mivel én is átlagos vagyok és introvertált, és hozzám se közeledik senki.
2021. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól esik ha próbál közeledni valaki hozzá, legyezgeti az én egómat is a dolog. Nem vagyok féltékeny tipus. Fordított esetben őt zavarja, de az duplán turbózza ez egómat.
2021. máj. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8, akkor hasonlóan gondolkodunk. Rendesen örülni lehet neki, ha megtörténik. :) Max nem mutatom ki, de belül érzem.
2021. máj. 7. 19:06
 10/11 peca1000 ***** válasza:
69%

Hál Istennek többek közt ezért is választottam átlagos vagy csúnyább nőket páromnak, hogy ne legyen aki udvaroljon nekik, sőt, már azt is kisebbfajta csodaként élték meg, hogy összejöttemm velük :)


Pedig engem sem egy iparművész tervezett :D

2021. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!