Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon aranyos pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon aranyos pasi akivel járhatnék, és szeretne, de ő nem írom le hol lakik, a lényeg hogy kb 150km-re, én meg budapesten. és így nem nagyon akarja ezt a kapcsolatot, pedig ha nem lenne ez a távolság ak már rég együtt lennénk. mit tegyünk?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek:(
2008. dec. 6. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak lelombozni, de sajnos ritka a jó távkapcsolat. 20-30 km még megoldható felváltva utazással, de 150 km soknak tűnik. Jobban jársz, ha barátok maradtok, mert a féltékenység nagyúr,és hát úgysem tudod meg, ha netalántán más utakon járna a srác.


Ja és ő már megadta a választ a kérdésedre: "így nem nagyon akarja a kapcsolatot.."

R.

2008. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

150 km az nagyon sok! Kb 2, 5 óra autóbusszal, tehát csak hétvégente tudnátok találkozni, akkor se jönne össze minden alkalommal az egyébb tevékenységek miatt. Sajnos igaza van a barátodnak.

Nekem volt távkapcsolatom kb 300 km volt köztünk, csak havonta egyszer tudtunk találkozni, persze mindennap beszéltünk telefonon.

Hát mit ne mondjak nagyon rossz volt igy, hogy nem számithattam rá, amikor kellett volna, nem volt kihez odabújni...bele gondolva nem is voltunk egymásnak, csak beképzeltük a szerelmet. Meg is csaltam végül valaki mással...

2008. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!