Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,ti elfogadnátok,ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,ti elfogadnátok,ha a párotok a befektetéseiből élne,és nem dolgozna,de azért elég jól keresne?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
34 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Ha ez zavarna valakit, össze se jönne vele.
2021. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha amúgy tisztességesek és legálisak ezek a befektetések, akkor semmi gondom nem lenne ezzel.
2021. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tepfal válasza:
100%
Persze, mindent lehet tisztességesen és tisztességtelenül csinálni. Ha tisztességesen végzi a munkáját - mert ez is az - és együtt képesek vagyunk azt az életszínvonalat megteremteni, amit reálisnak gondolok, akkor nincs ezzel gond, sőt, csak előnyét látom egy klasszikus munkahelyhez képest. Ígéretekre ne építs (pl. Majd valamikor sok pénz lesz ebből).
2021. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyrészt attól függene, hogy milyen módon szerezte meg azt a pénzt, aminek a befektetéseiből most megél, másrészt attól, hogy mit csinál a nem kevés szabadidejében.
2021. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
440 ezer ft- os jövedelmem van,ingatlanbefektetésekből,plusz van saját lakásom.Szeretnék dolgozni,de a szakmámban nem találok munkahelyet.Veszprém megyében élek.
2021. máj. 7. 23:31
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Ne idegesíts már komi, hogy nem tudod feltalálni magad
2021. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gyógymasszőr vagyok,beadtam a jelentkezésemet Veszprémbe,Ajkára,Celldömölkre,Hévízre,Sárvárra,sehol nem keresnek gyógymasszőrt,minden státusz be van töltve.
2021. máj. 8. 00:08
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Az engem érintő korosztálynak gyakorlatilag kizárt hogy önerőből olyan tőkéje legyen, hogy komolyabban befektessen. Az meg örökölt vagy egyéb "rászakadó" pénzzel szórakozik munka nélkül, az zavarna, mert semmi biztosíték arra, hogy hosszabb távon is így marad. Plusz rettenetesen taszít, ha valaki dologtalan, céltalan.
2021. máj. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A te helyzetedben nem zavarna. Ha lenne pénzem, amiből megélnék, én is maximum a szakmámban vagy a szakmámhoz kapcsoló munkában lennék hajlandó elhelyezkedni (vagy átképezni magam, ha van más, ami érdekelne), de én sem vállalnék el mindenféle munkát csak azért, hogy dolgozzak.

Szóval, ha a vagyonát tisztességes módon szerezte (engem nem zavar az sem, ha örökség, én is azért gyűjteném a vagyont, hogy a gyerekemnek könnyebb legyen), ha foglalkozik vele rendesen, és mellette nem ott vakarássza a heréjét, hanem értelmes módon tölti az idejét, engem ez a helyzet nem zavarna.

2021. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Nem érezném egyenlő helyzetnek, hogy én egész nap robotolok, ő pedig otthon lógatja a lábát. Nem tudnék felnézni olyan emberre, akinek nincsenek ambíciói az életben. Szép dolog a befektetés, természetesen én is élnék a lehetőséggel, de mellette legalább részmunkaidőben dolgoznék.
2021. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!