Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elszúrtam a lehetőséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elszúrtam a lehetőséget, szerintetek van még visszaút vagy célszerűbb lenne továbblépni ?

Figyelt kérdés
Azonos településen lakuk a férfival, de kb. 14 éves korom körül ismertük meg jobban egymást és azóta vonzódok hozzá kicsit. Az előző tavasszal egy tinderes félreértésnek köszönhetően megkeresett és számtalan apró jelet küldött, hogy én se vagyok semleges számára, majd az elutasításaim ellenére elég kitartóan küzdött értem. Igen, elutasítottam, mert már korábban is voltak olyan időszakok az ismerettségünk során, amikor lett volna lehetősége mégjobban megismerni, vagy engem választani, de soha nem élt vele és volt azért néhány olyan megnyilvánulása, ami miatt elbizonytalanodtam, hogy tényleg komolyan gondolja-e ezalkalommal, hogy számotok neki.Illetve ő 28 éves én pedig 22 és pillanatnyilag más életszakaszban vagyunk más célokkal és nem voltam benne biztos, hogy a terveink ha valami komolyabb irányba terelődik a "kapcsolatunk" a végén egy mederbe terelhetőek lesznek.Végül randiztunk párszor és egy darabig még beszélgettünk egymással, de kételyeimből adódóan én elég kaktusz emberkén viselkedtem, ami ahhoz vezett, hogy szépen lassan eltavolodtunk egymástól és újra olyanok lettünk mint két idegen. Én azóta is sokat rágódtam a dolgon ő pedig nem tudom, hogy tovább lépett-e már, de most jöttem rá, hogy nekem ő fontos és jobb lett volna, kockáztatni, még ha csalódnék is a végén, mint azon rágódni, hogy végre adott volt a lehetőség vele és én igazából már elszúrtam a legelejétől. Szerintetek van még mód ezt tisztázni vele és rendbehozni, vagy már nincs értelme és jobb nem felkavarni újra a szálakat ?
2021. máj. 8. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit veszíthetsz, ha írsz neki és beszéltek?

Inkább bánd meg és utasítson vissza, minthogy ezután még hónapokig vagy évekig ezen rágódj, hogy mi lett volna, ha...

2021. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem talált mást, akkor örülni fog neked.
2021. máj. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PetheD ***** válasza:
Igen, szerintem ha megírod neki, hogy gondolkodtál a dolgon, abból nem lehet baj.
2021. máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!