Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kisgyerek mellett laza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kisgyerek mellett laza kapcsolat?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy megismertem egy nőt, aki nagyon szimpatikus. Megbeszéltük, hogy laza kapcsolatot szeretnénk... Viszont nekem van egy 5 éves kisfiam. Mit mondjak a fiamnak, hogy megértse? Ha feljön hozzánk... Nyilván megoldom, hogy ne legyen ott, de ha nem tudom megoldani, akkor mondjam azt, hogy a hölgy csak barát? Lehet h*lye kérdés, de ez nekem új szituáció. Az anyja nem tudja mindig vállalni, hogy elviszi, nagyszülők sem... :( Ti hogy oldottátok meg kisgyerek mellett?
2021. máj. 9. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha laza kapcsolat, akkor dugni jártok csak össze? Nyilván nem a gyerek előtt csináljátok, ha ott van a gyerkőc akkor a csaj menjen máskor, vagy ha már alszik a gyerek.
2021. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak amiatt.
2021. máj. 9. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mutatnám be a gyereknek.

1#

2021. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. máj. 9. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott lesz a gyerek, akkor el kell altatni szex előtt, de a kicsik nem nagyon szeretnek lefeküdni időben, meg egy altatás, gyerekkel fogllakozás macerás is. Az a nő szórakozni akar, ha élőben szembesül a kisgyerekkel járó gonddal, el fog menni a kedve tőled és azt fogja gondolni, mit szenvedek itt ezzel a pasival és kiskölyökkel, szexre kapok egyedüllakó pasit is. Többet nem fog keresni téged, szóval ha jót akarsz, akkor ne legyen ott a gyerek.
2021. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
amúgy ha jól értem te viseled gondját a gyereknek, csak az anyja elviszi láthatásra? ha ezért harcoltál, akkor idd meg a levét, mit gondolsz kisgyerekes anyukák miért nem tudnak randizni. Azok az elvált pasik tudnak csak, akik a gyerekek anyjára hagyták a gyereket, csak látogatják és estére haza is viszik a kicsiket az anyjukhoz, így minden estéjük szabad.
2021. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# miért ne nevelhetné ő a gyermekét? Neked biztos nincs fogalmad sincs milyen az.

Ettől független meg tudja oldani ezt a helyzetet, meg simán komoly kapcsolatot is.

1#

2021. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor a lányom kicsit volt, csak laza kapcsolataim voltak. Mondjuk én szerettem volna komolyat is, de az csak sokára jött össze.

Soha senkit sem mutattam be a lányomnak.

Vagy napközben oldottam meg, mikor oviban volt, vagy a mamánál aludt, vagy én mentem el és hívtam bébiszittert (ő évekig volt szinte a családunk része, dolgozó nagyszülők mellett érdemes keresni egy megbízhatót).

A gyereknek csak azt mutattam be egyedül, aki komollyá fordult, de őt is csak kb egy év után kezdtem jobban bevonni az életünkbe.

2021. máj. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!