Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha tudnátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha tudnátok, hogy a barátnőtöknek gátlásai vannak a "szeretlek" szóval kapcsolatban, akkor mit váltana ki belőletek az, ha mégiscsak összeszedné a bátorságát és kimondaná?

Figyelt kérdés

Nyilván így nem titok az sem, hogy komolyan gondolja, ezért érezte fontosnak.

Értékelnétek? Vagy nektek igazából mindegy, hogy ilyen módon kifejezi-e az érzéseit? Van olyan esetleg, aki le sem állna egy ilyen nővel, mert nevetségesnek/éretlennek tartaná?



2021. máj. 14. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Én ijesztőnek tartanám. Mert már látnám a jövőt. Hitel a közös házra, kombi, 2-3 gyerek, akik közül remélem legalább 1 a saját, este fos női sorozatok bámulása, aztán ha 50 évesen, csak 1X, csak a végét, csak egy kicsit másba dugok, akkor mehetek a híd alá.


Na kösz, de nem!

2021. máj. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Rettentően jól esne.
2021. máj. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Én is ilyen voltam. De én ezt soha senkinek nem mondtam el hogy gátlásaim vannak. Csak szimplan nem mondtam hogy szeretem.

Sokszor otthon gyakoroltam a tükörben.

Aztán egy idő mulva általában faggatnak "kikenyszerítik".

Az akkori barátomnak így ki is erőszakoltam magambol, de amilyen erőltetetten hangzott elkezdett kedvesen meglepetten mosolyogni, valami olyasmit reagált, hogy hu ez most nagyon sz.rul hangzott, aztan nagy röhöges lett belőle köztünk.


Akkor éreztem azt hogy olyan jo/szerencsém, hogy egy laza, jófej pasival járok :)

2021. máj. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
Nem hinném el. A nők nem képesek szerelemre.
2021. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon tudok szeretni, kimondani mégsem szeretem. Az exemet nem zavarta ez 7 éven keresztül. Ő mondta nekem sokszor, mondtam neki hogy én is. Kimutattam neki máshogy. Amúgy is az a lényeg, amit teszünk, nem az, amit mondunk. Szerintem.
2021. máj. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én párom ilyen, , több hónap együttjárás kellett mire, kimondta. Természetesen jól esett, főleg mert évek óta tetszett, és így meg olyan volt mint egy valóra vált álom.
2021. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon megbecsülném azt a nőt aki a “félelmei” ellenére kimondaná nekem!:) Az biztos, hogy az nap estére gyertyafényes szeretkezéssel készülnék.
2021. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól esne.
2021. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!