Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Akiket zaklattak mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Akiket zaklattak mar facebookon, hogy lett vege ennek? Mennyire durvult be a helyzet?

Figyelt kérdés

Nem parkapcsolat, de nem tudtam melyik lenne a legjobb kategoria, bocsi.


Honapok ota zaklat valaki, mar tobb facebookbol is, kezd kicsit ijeszto lenni😞Sajnos nagyjabol tudja, hogy hol lakok. (Nem en mondtam el neki, de egy csoportbol talalt meg ahol a posztbol kikovetkeztetheto nagyjabol)



#Zaklataaaas
2021. máj. 14. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Miért nem tiltottad le már a legelején?

Egyébként meg mentsd le, miket ír és ha tényleg ennyire durva, irány a rendőrség.

2021. máj. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség pacikukit se fog csinálni.

Pultos voltam egy büfében, neves címkével (és sajna ritka nevem van) és rámkattant ez a faszi: minden nap bejött, próbált rámmozdulni, vagy telefonált és követelte, hogy én vigyem ki a rendelését. Amikor a lehető leghatározottabban visszautasítottam, bedühödött.

Egyszer felszállt a vonatomra, próbált közeljutni hozzám, de szerencsére volt pár ismerős is akiknek szólhattam, hogy gáz van, és az egyikük hazavitt kocsival (jó nagy kört tett meg, hogy az irányra se jöjjön rá) ezért nem tudta meg a pontos címem.

Ekkor indultak az álprofilos fenyegetések.

Hiába tudtam, ki az, tudtam a címét is, “nem volt elegendő a bizonyíték”.

Amit csináltam:

Felmondtam, és a vasút másik irányába kerestem munkát.

Kipucoltam a facebookom (minden ismerőst töröltem, stb)

Beállítottam a lakhelyem budapestire

A fotókat pesti nyaralós képekre cseréltem

Csináltam egy új facet, csak közeli ismerősöknek, nem valódi névvel.

Exkollégáknak is bejelentettem a “pestre költözésemet”, mert tudtam hogy az egyikük kifecsegi a kedves törzsvendégnek.

Négy éve nyugi van.

(Fun fact: azóta tényleg Pest megyébe költöztem)

2021. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. Akkor megismetlem: Mar tobb facebookbol is
2021. máj. 14. 23:21
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Szegeny.. Elobe nekem is volt mar hasonlo, de egy olyantol aki elobe meg sose latott meg ijesztobb nekem
2021. máj. 14. 23:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig tiltsd le, ha ír, hátha megunja. Ezenkívül állítsd minél privátabbra a Facebookod. Be lehet állítani, hogy ismeretlenek ne lássák a képeidet, semmi adatodat, az ismerőseidet, stb... szerintem már ez is egy kis biztonságérzetet ad, ha ezeket nem látja.


Egyébként remélhetőleg ártalmatlan, nem fog rád támadni, csak nagyon megtetszettél neki, és nem akarja feladni. De ha durvul a helyzet, vagy nagyon zavar, inkább tényleg rendőrség, hiába, hogy másnak nem jött be.

2021. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És egyébként azt hiszem azt is be lehet állítani, hogy írni se tudjon ismeretlen! Persze így másokat is kizársz, de aki ismer, az úgyis bejelöl, te meg vissza tudod igazolni.
2021. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!