Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex pasim arra kért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex pasim arra kért, hogy keressem meg ha helyre hoztam az életem. Helyre hoztam. Jó ötlet megkeresnem? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítőkész válaszokat!
2021. máj. 16. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit többet megtudhatnánk ennek a hátteréről?
2021. máj. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne keresd meg, nem volt melletted a nehéz időszakodban. Megbízhatatlan. Ha újra lesz valami gond az életedben, megint magadra hagy. Keress újat.
2021. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tenném. Ha a bajban nem volt melletted, akkor nem érdemli meg.
2021. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

"Ne keresd meg, nem volt melletted a nehéz időszakodban. Megbízhatatlan."

Tehát, ha én drogozom, le vagyok süllyedve, szenvedek, és nincs mellettem a barátnőm, és mikor helyrejövök, akkor ne keressem meg, mert ő megbízhatatlan, nem állt ki mellettem? Nem állta ki a poklot amit csináltam?


Nem említette kérdező a gondot, de tiszta dühből azt hiszitek h egy féreg a srác, közben lehet a csaj egy energiavámpír katasztrófa volt. Én is írtam már lányoknak, hogy majd ha beérik, akkor keressen nyugodtan, mert nem volt értelme kapcsolatot ápolni egészségtelen emberrel. Tudnám miből gondoljátok válaszolók, hogy ti láttok valamit az életből, és hogy tanácsokat adtok. Egy szűrőt csináltatnék, hogy ki írhatna választ.

2021. máj. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg vicces, hogy mennyire máshogy kezelik a nemeket.

Volt egy csaj, aki mellett évekig ott voltam a rosszban. Felhoztam a padlóról. Megcsalt.

Ez nem arról szól, hogy jó meg rossz ember az, aki ilyenkor vagy olyankor nincs a másik mellett. Ez arról szól, hogy ki mellett éri meg a rosszban is maradni. Van, aki mellett felesleges.

2021. máj. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki igy el tud hagyni lazán, az máskor is. Msskor meg màs lesz a kifogàsa.
2021. máj. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2021. máj. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi volt az a helyrehozás?
2021. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Ez így ultragagyi az egész :)


Az exednek ez baromira könnyű, nem kell mást keresnie , te majd újra összejössz vele.


És te pedig úgy tűnik csak annyi ésszel rendelkezel, hogy meg is fogod keresni. És össze is fogtok jönni, és ebben ő egész biztos.

2021. máj. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szakítok vkivel bármi miatt,akkor sem kezdem újra ha az a helyzet változik. Lezártam...vagy abban a helyzetben is Vele maradok.
2021. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!