Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartom 33 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartom 33 éves férfiként vonzóbbnak a negyveneseket, mint a húszasokat?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy a fiatalok szépek, szebbek, közben akikkel ismerkedek fiatalabb lányok, mint csúnya bőrűek, szétszolizottak, tonna sminkkel. Ehhez képest három negyvenes nő is van a környezetemben, akik ha sminkelnek is, de diszkréten, finom, fehér a bőrük és ezerszer több szexualitás árad belőlük.


Hülye lennék, hogy nem tartom szebbnek a fiatalabbakat?


2021. máj. 18. 16:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Egyet értek veled, kérdező. A szarrá sminkelt és ezzel a bőrüket már fiatalon tönkretevő lányok sehogy se szépek, csak ha még több vakolatot felmázolnak. De az meg sehogy sem vonzó igazából. És ez a kor előrehaladtával csak még tovább romlik. Aki pedig még dohányzik is, annak sokkal hamarabb öregszik a bőre.

Annyira nem tudom őket hibáztatni, benne van a megfelelési kényszer és a gusztustalan szépségipar nyomása, de én általában nagyra értékelem, ha egy nő mer önmaga lenni és nem vakolattal akar kitűnni. A legjobban azt szeretem, ha [semmit] nem ken magára. Amúgy én is a negyveneseket szeretem, de köztük is épp ekkora különbségek vannak. Aki mázolnak és dohányoznak, azok negyven körül gyakran a saját nagyanyjuk is lehetnének.


30/F

2021. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lennél hülye? Sok férfinak bejönnek az érettebb nők.
2021. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
😘😘😘
2021. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1 Igen, persze volt évfolyamtársaim is rosszul fognak járni. Egykorúak vagyunk, de egy-kettőt meg nem mernék nézni az sminkje nélkül


#2 Igen, érettebbek, de mondom, van olyan, akinek 42 évesen kevesebb ránca van, mint a szomszéd csajnak, aki mindössze 27. Ez hogy van?

2021. máj. 18. 16:55
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem minden tizen-huszonéves lány sminkeli szét magát. Köztük is sokan visszafogottan vagy egyáltalán nem sminkelnek. És ugyanígy van sok aszott bőrű negyvenes is. Szóval nem értem a logikát.
2021. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
itt nem csak a sminkről van szó. Öreg fejemmel szombat éjjel bent voltam az Gödörnél, meg az Erzsébet tér környékén. Annyira egyen kinézetűek ezek a mai huszonéves lányok, kész szánalom. Mindegyiknek kilóg a bokája a gatyából, meg vasalt, hosszú haja van, fekete csőnaci, bőr- vagy farmerkabát. Annyira semmilyenek, gondolom belülről is kb. ennyire egyéniségek csak.
2021. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Saját környezetemből indulok ki, és nézem mi most náluk a divat. Nézz szét te is, hátha rájössz. Vagy instán. Elképesztő.

Nekem egy nő , önmagától nő, akár egy mackóban is , de egy full sminkelt erőltetett mellkidobásos húszonéves nem az.

Nem azt mondom, hogy nincs kivétel, de én ezt látom


Nem mondtam, hogy más nem láthatja máshogy, engem akkor a negyvenesek jobban vonzanak, ez van

2021. máj. 18. 17:09
 8/22 A kérdező kommentje:

6 Erre (is) céloztam. Egy-egy barátnős fotót ha nézek facen is, sokszor nem tudom már melyik az ismerősöm és melyik az ő barátnője.

Negyven felett ezt nem látom, de mondhatom úgy is, hogy 35 felett, ha így jobb.

2021. máj. 18. 17:11
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Na mi van? Most nem szedik szét a kérdezőt, ha mondjuk 35 évesen a 45 évesek érdeklik, mint amikor egy férfit 35 évesen a 25 évesek érdekelnek? Pedig korkülönbség bla-bla-bla, a tapasztaltabb kihasználja a kevésbé tapasztaltat bla-bla, apa-/anyakomplexus bla.
2021. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#9

Szerintem azzal semmi baj, ha egy 35 éves férfi 25 éves nőkre hajt. Inkább az a gáz, ha 18-22 évesekre, vagy annál is fiatalabbakra.


Ha egy 30 éves negyvenesekre bukik, azzal sincs gond. Egyikük sem gyerek már.

2021. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!