Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azokkal a nőkkel, akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokkal a nőkkel, akik már évek óta fenn vannak Tinderen/társkeresőn valami komolyabb baj van?

Figyelt kérdés

Én még nem akarok megállapodni, nyár környékén mindig visszamegyek Tinderre szétnézni. Vannak nők, nem egy, nem kettő, akiket már 4 éve is láttam fenn, és nem inaktívak, mert úgy futok beléjük sokszor, hogy behúznak.

Nekem ez azért furcsa, mert kevés köztük az igazán gáz, persze nem szép különösebben egyik sem, de összességében azért rendben vannak.

Nőknek köztudott, hogy sokkal könnyebb a párkeresés, legtöbbször egy átlagnő is válogathat a jobbnál jobb pasik közt. Főleg Tinderen, ezt onnan tudom, hogy nézegettem csajok telefonján, akiket felszedtem, hogy átlagszépeknek is 99+ behúzásuk volt. Nekem, jó pasinak mondott srácnak heti 3 körül (az egyezés több, de most csak azt mondom, aki kezdeményezni akar).

Mi lehet az oka akkor, hogy bizonyos nők évek óta vannak fenn sikertelenül? Randzinak ők egyáltalán? Vagy túl magasanra teszik a mércét? Nem hiszem, hogy a Tinder is csak egyéjszakásokra jó, több normális nővel találkoztam én is, aki még gyereket is akart volna.



2021. máj. 24. 00:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Általánosságban fogalmazva a 30+ nők szoktak ilyenek lenni. Rájuk nagyon igaz. A kérdésedben ott van a válasz. Magasra teszik a lécet és nem véletlenül. Az efféle nők eléggé válogatósak, mert megtehetik. Valószínű, hogy egyedül már megteremtettek maguknak egyfajta életvitelt, egyeseknek van saját lakása hivatása karrierje stb. Egyedül is fenn tudja tartani magát és a környezetét.

Olyan férfit akarnak aki szintén független, ha lehet nincs még gyereke és rendben van a saját élete egyedülálló férfiként is, ép személyiséggel rendelkezik,nem feltétlen szorul ő sem társra. Bár mily meglepő, ilyen emberből 30on pláne 40en felül kevés van.

A másik meg az, hogy az évek igencsak múlnak és az ember megszokja az egyedüllétet és egy idő után már azt veszi természetesnek. Még ha össze is jön egy partner elsőre elég nehezen fog már alkalmazkodni, bár vannak kivételek nincs 2 egyforma ember.

A magánéletét meg hogy mennyit szexel stb valószínűleg a tinderre nem fogja kirakni :). Azt nem tudhatod mennyit kufircol.

Általánosságban írtam mielőtt bárki nekem ugrana.

34 F

2021. máj. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Egyáltalán nem könnyű egy átlagnőnek, főleg ha nem valami szép.

Kb. láthatatlan a férfiak számára.

Hogy mégis van egy csomó behúzásuk, azért van, mert a legtöbb férfi bárkit megdugna, csak lyuk legyen rajta. Ettől még semmi komolyat nem akarnak az átlag/ronda nőktől.

Egy nő azt akarja érezni, hogy a párja rajong érte.

Azzal is tisztában vannak a nők, hogy az illető pasi mellettük még 98 másik vasat tart a tűzben. Persze, hogy így könnyen like-olgatnak, hogy semmi komolyat nem akarnak, csak dugni, amire nekik szinte bárki jó, mert a semminél azért jobb az átlagnő is.

2021. máj. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Tudod a 99 felrehuzast hany ferfi csinalja? 100. De az felrehuz mindenkit. Eleg egy darab no regisztraciot feltenni egy tevenek a kepevel, es meglatod hany aktiv felhasznaloja van a tindernek a ferfi oldalon. Ezzel aztan nem sokat segitesz a noi tarskeresesben. Ebbol kene kiszurni azt az 1 normalisat, aki talan nem is tinderezik.
2021. máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Lehet csak visszajott, en is 3 evente felbukkantam ott:p Barmi lehet pl kicsit nehez a termeszete. Az a tipus aki nem nagyon fogad el más velemenyt, vagy nem hajlando alkalmazkodni novereimen veszem hogy ahogy oregszenek egyre rugalmatlanabbak regen nem kellett veluk ilyen ovatosan beszelni pl amugy nem tudom miert mondjatok hogy a csajoknak konyebb ismerkedni parkapcsolathoz, oke hogy a pasi kezdemenyez de az igy kb annyi hogy ir egy sziat. utana vagy megy a beszelgetes vagy nem mindketton mulik. Mindkettonek annal konnyebb minel jobban nez ki

elvileg nincs tobb pasi mint csaj nem?

2021. máj. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nos, te is ott vagy évek óta. Mi a kérdés?
2021. máj. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

"regen nem kellett veluk ilyen ovatosan beszelni"


Vagy csak megjött az ontudatuk és rájöttek, nem kell minden bunkó prosztosagot felében mosolyogva elturniuk, és nem kell egyoldalzan alkalmazkodniuk, csak mert ök a nők.

2021. máj. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

‘Nőknek köztudott, hogy sokkal könnyebb a párkeresés, legtöbbször egy átlagnő is válogathat a jobbnál jobb pasik közt.’


ezt krvara el kene mar felejteni. a tinder baromira nem a jopasik kanaanja, ahonnan csak ki kell valasztanom az epp aznapra eso 10/10-es alomferfit. ALIG van vallalhato ferfi, meg olyan is, akire azt mondom, ‘egye fene, menjen jobbra, hatja joarc’, olyan meg aztan plane alig aki konkretan jopasi. illetve a fizikailag jo pasik tobbsege ilyen tukorben felmeztelenul feszito, kocsival pozolo idiota, akiktol hanyingerem lesz, tehat ufy mondom, normalis jo pasi alig akad. kb 100-bol 1.


‘Főleg Tinderen, ezt onnan tudom, hogy nézegettem csajok telefonján, akiket felszedtem, hogy átlagszépeknek is 99+ behúzásuk volt.’

es?! pont az ilyen magadfajtak miatt van 99+ matche sok nonek,

mert huzod itt a szad, hogy ‘atlagszep’ de azert randizol vele. ha egy no ‘atlagszep’ mi is azzal a gond, ha sok pasinak tetszik? gondolom, nem nezted vegig egyenkent az osszes matchiket, siman lehet, hogy tele volt atlag pasikkal. egy atlag pasinak miert ne tetszene egy atlag no?!

arrol nem is beszelve, hogy ezzel a sajat ostoba elmeleted cafolod meg, miszerint a nok tul valogatosak. mar hogy lenne tul valogatos, ha 99+ pasival osszematchelt mar?!



‘Nekem, jó pasinak mondott srácnak heti 3 körül (az egyezés több, de most csak azt mondom, aki kezdeményezni akar).‘

valoszinuleg megsem vagy annyira jo pasi vagy valami gaz van a bioddal/stilusoddal. amugy mi az, hogy aki kezdemenyezni akar?! te ferfibletedre a notol varod a kezdemenyezest?! egyebkent meg miert nem eleg a heti 3, minden napra 10 not akarsz vagy mi?!

ha abbol a heti 3 kezdemenyezobol csak 1-gyel is randizol, az mar boven eleg es akkor felmerul a kerdes, hogy mi a baj VELED, hogy ebbol a rengeteg randibol egy sem mukodik es folyton az uj noket hantod. talan egy sem eleg jo, mert tul magasak az igenyeid?!

vagy csak meg akarod oket dugni es kesz, johet a kovetkezo?! na, itt is van a valasz, hogy sok no miert van fent evek ota, mert a hozzad hasonlo gyokereknek csak egy strigula es kovetkezo heten jon az ujabb, igy nehez ertelmes kapcsolatot talalniuk.

2021. máj. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
En nem birom az unalmat. Kell mindig az ujdonsag. Ez miert csak a ferfiak joga lenne..? Kifejezetten olyat jelolok vissza,aki nem akar ramtelepedni meg nincs gyereke.
2021. máj. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Tökéletesen leírták az előttem szólók. Ugyanezt tudom igazolni több évnyi tinder használat után: szörnyen lehangoló a férfi kínálat ránézésre, és akkor még meg sem szólaltak a jelöltek.

Konkrétan egy szemétben kotorászásnak èltem meg.

Ne tévesszen meg a nők matcheinek nagy száma. Szellemtanya. A nagy gonddal kiválasztott férfiak közül egy sem ír, vagy ha igen, csak szexet akar. Volt, hogy azt gondoltam, nagyon tetszik, és ráírtam én. Semmi válasz, még annyi sem, hogy bocs nem. Volt, aki unmatchelt rögtön, még azt is többre tartom.

Előfordult, hogy úgy meguntam, hogy én is jobbra húztam mindenkit, letoltam a napi kvótát, mert amúgy rohadt nehéz 10 ránézésre megfelelő férfit jobbra húzni. Több napba telik, és erről minden tinderező nő ismim így nyilatkozik.

Már arra is gondoltam, mikor fent voltam, hogy valami talàn nem jól működik, annyira esemènytelen volt. Jobbra húztam mindenkit, rögtön írtak, akiket bottal se piszkàlnèk. Olyan gyorsan írtak, mintha az életük múlna rajta, szétválni sem volt időm, úgyhogy azt mondtam, bocsi, véletlen volt.

Szóval köszönjük szépen a 99+ matchet. Hiába, ha 99/99 botrányos.

2021. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Én ilyen vagyok, hét éve vagyok fent. Van, hogy egy nap megnézek 800 embert, aztán hónapokig nem megyek a közelébe se, hiába van matchem.


29 vagyok, az elmúlt 7 évben egy darab három hónapos kapcsolatom volt, neg kb 5 alkalmi:


Nem azért, mert csak ennyire kellek. Nekem kellenek csak rövidtávon, vagy soha a férfiak, a gond nyilván velem van, mert tele van a világ szimpatikus férfival, csak nem kap el a szerelem.


Szerintem egyébként Bpn a tinderen csupa csodálatosnak beállított férfi van, mind gazdagnak látszik, diplomás és minimum átlagos testű, csupa jó képpel, ízléssel, pedig erősen szelektálok(vagy nekem csak őket dobja fel?), szóval én elégedett vagyok.. a gond velem van, igen. Abban igazad van, hogy kb 3 perc alatt jön 99+match, ha az ember lánya legalább átlagos, pláne, ha friss reg.

2021. máj. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!