Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák, hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy az utóbbi pár hétben nagyon megromlott a kapcsolatunk. Olyan dolgokra derült fény, amelyeken nem tudom túltenni magam.

A nehézség ott kezdődik, hogy van egy 3 hónapos gyermekünk. Félek, csalódott vagyok, kissé összezavarodott.

Kisgyermekes anyukák, ti hogyan vettetek erőt magatokon, hogy kilépjetek a kapcsolatból.



2021. máj. 24. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért romlott meg? Nem foglalkozol a babán túl az apukával?
2021. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Kisgyerekesként, egy három hónapos babával nagyon beszűkült állapotba lehet kerülni, én is átéltem hasonlót. Próbálj keresni más szemszöget, hátha máshogy látod majd.
2021. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit mesélj a felmerült problémákról, úgy könnyebb lesz válaszolni.
2021. máj. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
A megfogalmazasbol "Olyan dolgokra derült fény" nekem az jon le, hogy kiderult egy megcsalas.
2021. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem igényem lenne rá, hogy együtt is töltsünk némi időt.

Voltak közösen eltervezett programok, amiken inkább mással vett részt. Pedig a baba gondozása megoldott lett volna 1-2 órára.

Ezekről hazudott, hogy mikor hol van. Azt tudom, hogy kivel. Egy számomra nem megbízható személlyel, de ez most lényegtelen.

Ha rákérdezek akkor is csak hárít, nem vallja be.

Az érzéseimet ismeri, ennek ellenére is ezeket teszi. Csak mostmár nem beszéli meg velem, hanem titokban csinálja.

2021. máj. 24. 12:30
 6/11 anonim ***** válasza:
3%
Kommunikálnotok kellett volna. Igen, neked is vele!! De menekülj csak, az a legegyszerűbb, aztán majd csak pislogsz mikor felkopik az állad!
2021. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavarja a gyerek, menekül a felelősség elől, élni akar még. Gondolom fiatal vagy egyke. Mondjuk rossz családi háttérrel. Nem tudom, de ezernyi oka van. Felszínes, nem tetszik neki az új szereped. Tudnám sorolni napestig.
2021. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled 7-es. De nem is az okokat szeretném fejtegetni. A megoldást kerestem, amit jelenleg nem tudok. Ezért szeretnék elmenni, mert rossz ebben élni.
2021. máj. 24. 12:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor tedd meg, mert ha benne maradsz, akkor szenvedni fogsz.
2021. máj. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább nem kell harcolni a gyerekekért mint nekem bárcsak én is pár hónapos korukban dobtam volna a férjem,akkor automatikusan nekem ítélték volna
2021. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!