Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsőrandin az Eszeveszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőrandin az Eszeveszett mesék című film mehet? Vagy unatkozni fog a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
? Mi lenne, ha megkérdeznéd milyen filmet akar nézni?
2021. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első randin nem filmet szokás nézni, hanem sétálni, beszélgetni,jobban megismerni a másikat!

Filmet otthon is lehet nézni egyedül.

2021. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt a mesét de soha nem tenném be randi arra tök gáz ha csak nem 14 évesek vagytok
2021. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Első randin filmnézés az egyik legrosszabb választás. Most hogy nyitva a bárok, éttermek, stb menjetek üljetek be valahova.
2021. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kustany ***** válasza:

Miért mész vele randizni, ha filmet akarsz nézni?


Ha nem akarod, hogy az utolsó randi is legyen, akkor csinálj úgy, mintha érdekelne a pasi.

Nem tudom mire szemelted ki, de ha többet akarsz tőle, mint hogy a film 20-ik percében felálljon és hazamenjen, akkor valami ütősebbet kellene kitalálni.

2021. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!